Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe » Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...

Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-01-25, 18:00  //  Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko - pięściarze podpisali kontrakt
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-01-25, 18:00  //  Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko... Odpowiedz z cytatem
Szczerze mowiac myslalem ze Adamek gadajac tyle o walce robi sobie tylko reklame + bedzie mu latwiej sie wrazie "w" dogadac z Kliczkami majac media za soba. A tu taka niespodzianka Smile Mam nadzieje ze walka bedzie we Wroclawiu.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-01-25, 18:03  //  Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko... Odpowiedz z cytatem
A ja wierzylem i czkekalem na te wiadomosc. Teraz tylko dostac bilecik i Let`s get raedy tu rumble !!!!
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-01-25, 18:18  //  Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko... Odpowiedz z cytatem
Tez mam nadzieje ze uslyszymy na zywo M. Buffera - ciekawe jak beda wygladac cenowo bileciki ? aaaaaa juz sie nie moge doczekac.
Forum Banzaj.pl » Pozostałe dyscypliny sportowe »  Komentarze do: Tomasz Adamek vs Władimir Kliczko...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!