Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub...

Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-01-18, 19:18  //  Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub martwy" - polska premiera i konkurs dla Czytelników Banzaj.pl
Reklamy
bodziu

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 46
Post 2012-01-18, 19:18  //  Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub... Odpowiedz z cytatem
Długo czekałem na tę powieść. Jeszcze nie skończyłem jej czytać, ale to, co na razie przeczytałem, jest więcej niż obiecujące. Aktualna tematyka- islamski terroryzm i nie zawsze zrozumiała polityka Waszyngtonu- oraz starzy znajomi. Niewątpliwie ciekawa postacią jawi się Ryan junior, który zamierza pójść w ślady ojca... nie wiem czy to zrobi, tak samo jak nie wiem, czy Ryan senior powróci na arenę polityczną... Ale dowiem się.
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-01-23, 12:38  //  Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub... Odpowiedz z cytatem
Nie biorę udziału w konkursie, bo książkę już mam. Też na nią długo czekałem... Nie zawiodłem się.
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2012-01-23, 13:55  //  Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub... Odpowiedz z cytatem
ooo super wieksza szansa ze ja cos wygram.
lajdak

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 29
Post 2012-02-12, 21:13  //  Komentarze do: Tom Clancy Odpowiedz z cytatem
Laughing Na pewno wygrasz Razz.Wszyscy zawsze wygrywają, tylko nie ja Sad. Powodzenia zatem Smile
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: Tom Clancy "Poszukiwany żywy lub...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!