Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu...

Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-12-12, 12:41  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: The Quake - zwiastun norweskiego filmu katastroficznego
Reklamy
majlen Gość



Post 2018-12-12, 12:41  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
pozytywnym zaskoczeniem okazał sie fakt, ze film jest czesciowo oparty na prawdziwych wydarzeniach z poczatku wieku XX
Horeca Gość



Post 2018-12-12, 12:54  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Super to wygląda Very Happy Szczególnie, że ten film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Koniecznie trzeba obejrzeć Very Happy
panka Gość



Post 2018-12-12, 16:33  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Kurcz, fali nie wiedzaialm, ale mam nadzieje ze to nie przeszkadza, bo tego jestem bardzo ciekawa!
lena Gość



Post 2018-12-13, 22:42  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
oj, film do obejrzenia, chociaż trochę strasznie, że takie rzeczy miały miejsce!
Sara Gość



Post 2018-12-15, 21:56  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Dobry film, trzyma w napieciu i nie jest przesadzony .Ma troche taki inny klimat niz pozostale filmy katastroficzne.
Tomek Gość



Post 2018-12-15, 22:02  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Dobre katastroficzne kino. Bez udziwnien, wymyslania. Wartko opowiedziana historia , nawet mojej zonie sie podobal, mimo, ze nie przepada za tego typ filmami.
Lidia Gość



Post 2018-12-23, 21:42  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Dobrze zrobiony film katastroficzny, wciaga od poczatku. Bardzo mi sie podobal ten norweski "styl"
Sara Gość



Post 2018-12-28, 21:12  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Zapowiada sie nieźle. Chetnie zobacze film katasroficzny zrobiony nie przez amerykanówSmile
Karola Gość



Post 2018-12-30, 12:33  //  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu... Odpowiedz z cytatem
Wybieram sie , znajomi zachwyceni. Ponoc bardzo realistycznie przedstawiony, bez udziwnionych efektow specjalnych.
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Komentarze do: The Quake - zwiastun norweskiego filmu...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!