Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon...

Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-06-26, 08:34  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon za małą kasę
Reklamy
Gallinari Gość



Post 2017-06-26, 08:34  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Nieźle. Czytnik lini papilarnych za taką kasę. Mam w swoim dużo droższym telefonie i bardzo lubię to rozwiązanie. Tutaj widzę jest na dotyk - super. W moim Samsungu niestety trzeba przeciągnąć palcem co często jednak skutkuje błędem i trzeba czynność powtarzać. Z praktyki wiem, że lepiej sprawdzają się właśnie takie dotykowe.
Paweł Gość



Post 2017-06-27, 07:09  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Zapowiada się całkiem nieźle. Ciekawe jak sprawdzi się w dłuższym użytkowaniu. Miałem kilka produktów Manty i nie byłem do końca zadowolony. Z drugiej strony znajomi kupili TV 55 cali Manty za bardzo rozsądne pieniądze i sobie go chwalą.
Mariox2x Gość



Post 2017-06-29, 08:50  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe po jakim czasie się rozleci. Daje 3 miechy jak wszystko od Manty xD
Aleks Gość



Post 2017-07-01, 16:29  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Mam ten telefon jakiś czas. Na razie działa całkiem w porządku. Czytnik lini papilarnych super. Wkurza mnie tylko, że bateria długo się ładuje i niezbyt długo działa.
Lukasz Gość



Post 2017-07-02, 17:08  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Ten czytnik linii papilarnych to fajne rozwiązanie. Wiem, bo ten telefon mam od niedawna i fajnie się go użytkuje Smile cena rozsądna- dobry zakup Smile
Jokos Gość



Post 2017-07-05, 11:58  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Smartfony z Manty są bardzo dobre Smile Co prawda nie mam modelu przedstawionego w artykule, ale mój obecny mantowy telefon zakupiony ponad pół roku temu sprawuję się super.
kkl Gość



Post 2017-07-08, 18:43  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
No i to się nazywa korzystna cena! Byłoby mi szkoda wydać dwa razy tyle kasy na jakiegos samsunga
Adam Gość



Post 2017-07-13, 07:20  //  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon... Odpowiedz z cytatem
Mam dokładnie ten model tylko w kolorze grafitowym i sprawuje się (odpukać) bez zarzutu. Zastąpił Kruger & Matza o którym niestety nie mogę nic dobrego powiedzieć poza tym, że wyglądał przyzwoicie i był bardzo cieńki. Nie wiem jak inne produkty Manty ale temu telefonowi nie można specjalnie nic zarzucić - szczególnie jak spojrzymy na jego cenę.
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Komentarze do: Test: Manta MEZO 1 - Wypasiony smartfon...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!