Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz...

Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-01-25, 18:08  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz dość pustych obietnic?
Reklamy
Robert Gość



Post 2017-01-25, 18:08  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Nowo Volvo są super. Po tym jak przejęli markę od Forda Chińczycy spodziewałem się samych najgorszych rzeczy. Tymczasem zainwestowali w Volvo grube miliardy i w efekcie mamy triumfalny powrót na salony. Piękne auta w prawdziwie szwedzkim stylu. Ja nie dam się długo prosić i niedługo u mnie zagości w garażu V90.
Geronimo Gość



Post 2017-01-26, 09:31  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Trudno się nie zgodzić. Nowe XC90 to obecnie chyba najładniejszy SUV na rynku. Piękna karoseria i niesamowite wnętrze w skandynawskim stylu. Szkoda tylko, że pod maską znajdują się wyłącznie silniki 4-cylindrowe. No ale taki znak naszych czasów.
Władek Gość



Post 2017-01-31, 11:01  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Ja choruję na nowe V90. Piękne auto. Niestety jeszcze długo nie będzie mnie stać.
Misza Gość



Post 2017-02-03, 08:19  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Genialne są nowe Volvo. Ale na mój gust troszeczkę przesadzają w wyręczaniu kierowcy. Przeraża mnie ta ingerencja. Na razie można jeszcze te wspomagacze wyłączyć ale przyjdzie czas, że zabiorą nam kierownicę
Zibi Gość



Post 2017-02-05, 16:33  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Mam poprzedni model XC90 z silnikiem 2.4 litra diesle i automatem. Samochód po liftingu. Do tej pory mnie nie zawiodło - również automat. Po prostu wymieniam w nim olej i czym zapominaja wlasciciele i niestety takze serwisy Volvo. Silnik niezniczalny choc generuje wybracje na kierownicy. Samo auto jest swietne i ponadczasowe. Gdy je bede wymienial to na pewno na nowy model XC90
bozka666

Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 84
Post 2017-03-11, 15:27  //  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz... Odpowiedz z cytatem
Szwedzi coraz bardziej dotrzymują obietnic - obiecali coraz lepsze technologie i już w nowym XC60 auto samo ma zmienić pas aby uniknąć kolizji.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Szukasz wymarzonego samochodu, a masz...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!