Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie

Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-05-02, 16:22  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Szczekanie psa na sądowej wokandzie
Reklamy
rachwol

Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 2
Post 2010-05-02, 16:22  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
Wyrok sadu w Lodzi dotyczacy uciazliwie/bezzasadnie szczekajacego/zaklocajacego spokoj psa jest beznadziejny!!!!Nalezy odroznic "szczekniecie"psa od powyzszych slow!Zycze Sadowi otoczenia takich psow.I to od 3 lat.Jak Sad nie doswiadczy to sie nie przekona!!!Wyrok godny pozalowania!!
rachwol

Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 2
Post 2010-05-02, 16:24  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
"Tymczasem sędzia uzasadniając wyrok powiedział, że pies ma prawo szczekać".TAK.A ludzie do SPOKOJU!!!
WuWo

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 23
Post 2010-05-02, 16:53  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
Rachwol, myślisz? Wydaję mi się, że nie. Jak niby mamy uspokoić psa, który szczeka? Jest to zwierzę i trzeba mieć trochę wyrozumiałości, jak ów sędzia. Nie jak połowa ludzi woda w głowie i nic poza tym.

Szczeka to szczeka, mi tam zwierzęta nie przeszkadzają.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-05-02, 17:55  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
Zwierzaki takie już są i nic na to nie poradzimy, żaden przepis nie zakaże im szczekania, miałczenia i bóg wie czego jeszcze.
RemiX

Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 31
Post 2010-05-03, 17:53  //  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie Odpowiedz z cytatem
rachwol, myśl myśl i jeszcze raz myśl, a nie cytuj połowy tekstu Razz.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Komentarze do: Szczekanie psa na sądowej wokandzie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!