Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki?

Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-12-07, 09:43  //  Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sweter - jak dopasować go do sylwetki?
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2010-12-07, 09:43  //  Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki? Odpowiedz z cytatem
Fajny artykul, wreszcie bede wiedzial jak okryć moj brzuszek Smile a myslalem o silowni i diecie itp a tu wystarczy ciemny kolor i po sprawie Smile
Paweł23

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 1
Post 2010-12-20, 12:42  //  Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki? Odpowiedz z cytatem
Faktycznie fajny artykuł... Ja najczęściej kupuję markowe swetry, dobrej jakości. Moje ulubione marki to s.Oliver , Tommy Hilfiger oraz Zara.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2010-12-20, 22:40  //  Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki? Odpowiedz z cytatem
Czemu ja tego artykul wczesniej nie przeczytalem Smile cale czas ubieralem sie na nie tak jak trzeba hehe
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Sweter - jak dopasować go do sylwetki?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!