Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się...

Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-05-23, 11:01  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Styl dla szczupłego faceta. Jak się ubierać?
Reklamy
azx Gość



Post 2017-05-23, 11:01  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Bardzo prymitywny artykuł. Zaściankowość wychodzi autorowi z butów. Niby artykuł opublikowany w 2015, a czuć jakby był z 1990 z tymi wszystkimi seksistowskimi komentarzami. Mężczyzna powinien się ubierać tak jak chce, bez względu na to co mówią stereotypy tak bardzo podkreślane tutaj przez autora. Indywidualność czyni mężczyznę bardziej męskim, nie jakieś paterny.
abcezary Gość



Post 2020-12-27, 09:08  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Bardzo trafne uwagi. Jeden z lepszych artykułów na ten temat w sieci.
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2020-12-30, 12:27  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie bardzo dopasowane ubrania. Mam brata baardzo szczupłego i jak założy ciuchy takie po ciele to wygląda okropnie, a z luźniejszymi to tej chudości aż tak nie widać. Jakie fajne spodenki na lato wybierać, takie żeby pasowały i do grubszego i na chudszego pana to zobacz tutaj w artykule. Moda powinna być wygodna, ale jakoś też trzeba się mimo wszystko prezentować. I pewne niedoskonałości trzeba tuszować.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2021-05-27, 22:47  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Najlepiej jest poszukać jakiś informacji na internecie. Z artykułami dostępnymi w sieci, znacznie łatwiej jest odnaleźć się w świecie mody. Na stronie: https://www.radioem.pl/doc/6194486.W-jakich-sytuacjach-sprawdzi-sie-bluza-z-kapturem znalazłam ciekawy dla mnie artykuł - takie rzeczy naprawdę warto jest wiedzieć.
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 404
Post 2022-08-31, 18:24  //  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się... Odpowiedz z cytatem
Jeśli pan jest szczupły to na pewno będzie miał ubrania w małym rozmiarze. Ale czy wszędzie S to będzie to samo S? No właśnie tak nie jest jak się okazuje. Zobacz na https://infoludek.pl/czas-wolny/uwazaj-na-rozmiary-odziezy-meskiej-nie-w-kazdym-sklepie-sa-takie-same/ jak unikać wpadek w zakupie ubrań w różnych sklepach. Rozmiar nie musi być taki sam mimo oznaczenia na metce.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Styl dla szczupłego faceta. Jak się...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!