Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją

Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-10-09, 12:27  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Stres a pierwsze kłopoty z potencją
Reklamy
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-10-09, 12:27  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
W moim przypadku pomogła dopiero dłuższa kuracja z iqman. A swego czasu problemy z erekcją omal nie rozwaliły nam związku. Zmieniłem podejście - bardzo długo się siebie wstydziałem, nie chciałem się pokazywać nago - już nigdy więcej do tego nie dopuszczę.
blount Gość



Post 2016-07-20, 13:02  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
my tez postawiliśmy na długofalową suplementację. takie tabletki na godzinę przed nie zdały u nas egzaminu i podsunęłam mężowi permen king. faktycznie kilka tygodni regularnego łykania tabletek, ale rezultaty rewelacja
keny

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 58
Post 2016-08-19, 17:29  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
moj mąż stosował erekton fast, jemu on pomagał, miał problem tymczasowy, nie wiemy co było powodem ważne że minęło. Ja to już siebie obarczałam, że go nie kręcę,potem że zdrada, eh masakra, dobrze że to już za nami.
AdamoM

Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 208
Post 2016-08-23, 17:18  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Ja póki co nie mam takich problemów, ale w razie w, chyba najpierw poszedłbym do lekarza, bo choć wiadomo trochę wstyd, to jednak nie mam w zwyczaju od razu faszerować się różnego rodzaju specyfikami.
Klaudek Gość



Post 2016-08-24, 13:53  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Testowałem już wiele suplementów na potencje. Począwszy od tych aptecznych, a skończywszy na tych kupionych w internecie. Niestety żaden z nich nie okazał się skuteczny. Straciłem tylko czas? i pieniądze? Za namową kolegi kupiłem Eron Plus ? to była moja ostatnia deska ratunku. I na szczęście skuteczna! W końcu udało mi się sprostać wymaganiom mojej żony! Można powiedzieć, ze wręcz nie wychodzimy z łóżka!
Zarawel

Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 7
Post 2016-09-02, 10:06  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Ja stosuję też wspomaganie tabletkowe, jestem zadowolony, nie stresuję się, a wcześniej nie byłem w stanie przestać o tym myśleć i stres się jeszcze bardziej nasilał. Zona ma kupiła Maxon i teraz spokojnie cieszymy się sobą
Misiek123 Gość



Post 2016-10-13, 14:41  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Mam 55 lat, więc problemy z potencją nie są mi obce... W moim wieku to całkiem normalna sprawa, co nie trzeba się na to godzić. Niestety padłem ofiarą własnej głupoty i dałem się nabrać na działanie tych reklamowanych w tv? to był bardzo duży błąd, który niemal przypłaciłem życiem! Przed zakupem tabletek Eron Plus miałem wiele wątpliwości. Zresztą nie ma się co dziwić. Na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne. Eron Plus całkowicie odmienił moje życie seksualne. Teraz moje erekcje są długie i mocne, a żona? Jest w siódmym niebie! Tabletki kupowałem za pośrednictwem tej stronki potencia.pl/
Konrad Gość



Post 2016-10-14, 14:01  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Problemy z erekcją nie są mi obce... Pomimo tego, ze mam 28 lat to walczyłem z nimi 2 lata! Długo szukałem skutecznego suplementu... Oczywiście przerobiłem, te wszystkie Braverany, Permen Kingi itd. Niestety żadne z nich mi nie pomógł. Co więcej przy dłuższym stosowaniu miałem zawroty głowy! Już miałem się przemóc i pójść do lekarza.. ale na szczęście nie było to konieczne. W trakcie przeszukiwania Internetu trafiłem na stronę http://potencia.pl/ - ranking suplementów diety na potencję i zdecydowałem się na zakup tego, który był na pierwszym miejscu ? Eron Plus. I to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Moje życie seksualne w końcu zaczęło istnieć! Moje erekcje są długie i satysfakcjonujące, a penis nabrał takich rozmiarów, że hoo..... Polecam wszystkim. Naprawdę działa i co najlepsze nie wywołuje skutków ubocznych. Czuję się rewelacyjnie!
Losek Gość



Post 2016-10-17, 09:03  //  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją Odpowiedz z cytatem
Wiem o czym mowa... Przez bardzo długi czas walczyłem z zaburzeniami erekcji i przedwczesnym wytryskiem... Najpierw zacząłem stosować naturalne metody. Na potęgę jadłem owoce morza, seler i inne afrodyzjaki... Ale w pewnym momencie miałem tego dość. Gdybyście widzieli miny moich kolegów z pracy, jak jadłem selera Razz Masakra! Poszukałem trochę w Internecie i trafiłem na ranking preparatów na potencję i zdecydowałem się na zakup tego, najlepszego czyli Eron Plus. i to była bardzo dobra decyzja. Odzyskałem wiarę we własne możliwości. Erekcje są naprawdę długie i satysfakcjonujące. Polecam wszystkim.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Stres a pierwsze kłopoty z potencją
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!