Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje...

Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 13:23  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Stopy procentowe - dziś decyzje podejmą trzy banki centralne
Reklamy
ludwiczek Gość



Post 2018-11-19, 13:23  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
w jakim banku najkorzystniej jest założyć konto? przede wszystkim darmowe? mam już dość płacenia za kartę
Adam Gość



Post 2018-11-24, 11:57  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
A czego oczekujesz od konta oprócz prowadzenia za darmo? Teraz większość banków nie pobiera za to opłat.
Marcin Gość



Post 2018-11-25, 11:18  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek a jak dużo za tą kartę płacisz że masz już tego dosyć? Przecież to zależy od tego ile się kasy wydaje. Wtedy albo karta jest darmowa albo jakieś grosze trzeba zapłacić.
@Adam Wciąż są konta w których są rózne opłaty, np. za przelewy, za kartę, za wypłaty z bankomatów etc.
Fiona Gość



Post 2018-11-26, 10:49  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Marcin są właśnie w niektórych bankach takie haczyki gdzie trzeba płacić dlatego najlepiej czytać dokładnie umowy albo zadać odpowiednie pytanie doradcy klienta w banku
@ludwiczek może spróbuj skorzystać z przeglądarek internetowych kilka banków i ich oferty może akurat coś Cię zaciekawi albo ułatwi wybór
ludwiczek Gość



Post 2018-11-26, 11:59  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Marcin to jest kwestia kilku złotych, ale nie zarabiam dużo i wolałbym przeznaczyć te pieniądze na coś innego.
@Fiona niestety takie umowy są długie i często tylko przelecimy wzrokiem po niej i już, potem przez to są problemy
Ryla Gość



Post 2018-11-27, 22:59  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek racja, grosz do grosza i w końcu uzbiera się jakaś sumka, szkoda by było jej nie wykorzystać na rzeczy fajne i przydatne Very Happy
@ludwiczek no i przede wszystkim te umowy są napisane takim mądrym językiem, żebyśmy ich przypadkiem nie zrozumieli Very Happy haaha
Marcin Gość



Post 2018-11-28, 13:55  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Ryla bez przesady. Myślę, że każdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem ogarnie taką umowę. Poza tym po co czytać całość? Najważniejsze według mnie są paragrafy o opłatach i rozwiązaniu umowy. Reszta to nic ciekawego.
@ludwiczek to w takim razie nad jakimi bankami do zmiany sie rozgladasz?
Alka Gość



Post 2018-11-30, 11:00  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ryla zwłaszcza, że w ciągu roku z takich małych kwot potrafi się zrobić niezła suma. Pieniądze wyrzucone w błoto.
@Marcin ja bym nie była taka pewna. Co, jeśli w innym miejscu będzie też coś znaczącego? Ja jestem za czytaniem umów od deski do deski, na wszelki wypadek.
ludwiczek Gość



Post 2018-12-01, 10:13  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Ryla zwłaszcza, jeżeli w umowie pojawiają się jakieś paragrafy i nie są przetłumaczone :p
@Marcin mam już kilka wybranych, ale nie do końca wiem, na który padnie mój wybór. Macie może konto w bgż? To do mnie najbardziej przemawia
Fiona Gość



Post 2018-12-02, 10:52  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek jeszcze ta mała czcionka na tych umowach, no oczopląsu można po prostu dostać :p
@ludwiczek czym Cię skusił bank bgż że wydaje się najlepszą opcją dla Ciebie ?
Alka Gość



Post 2018-12-02, 19:50  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek ja mam konto w bgż, jakie konkretnie cie interesuje?
@Fiona ta mała czcionka bywa strasznie irytująca, chyba zacznę chodzić z lupą
radziu Gość



Post 2018-12-03, 13:05  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Alka ja mam konto optymalne i jest całkowicie darmowe Smile
@Alka lupa to świetny pomysł haha. Fajna by była możliwość wcześniejszego zapoznania się z umową po prostu.
ludwiczek Gość



Post 2018-12-04, 11:04  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Fiona po prostu wygląda mi na takie, na którym nie stracę pieniędzy Very Happy
@Alka interesuje mnie konto optymalne. Czy faktycznie nie muszę za nie płacić? Nie zmieniają warunków?
Lidka Gość



Post 2018-12-04, 11:25  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek nie stracisz pieniędzy w każdym banku, pod warunkiem że dokładnie przeczytasz umowę i zgodzisz się / lub nie z jej warunkami Smile Grunt to świadomość.
@ludwiczek a dlaczego by mieli nagle zmieniać warunki ?
Marcin Gość



Post 2018-12-04, 18:23  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@lidka czasem tak jest że bank zmienia np. cennik usług na dany rok i może sie okazać że wprowadza jakieś opłaty do twojego konta, ale dostajesz przeważnie o tym informacje.
@ludwiczek za optymalne nie musisz płacić. Masz konto i z niego korzystasz - najprostszy układ.
ludwiczek Gość



Post 2018-12-05, 13:22  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Marcin przeważnie? To są banki, które nie informują o wprowadzeniu opłat?
@Marcin a dochodzą do tego jakieś ''bonusy'', np. wypłacanie z innych bankomatów za free?
Marcin Gość



Post 2018-12-05, 15:58  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@ludwiczek przecież napisałem że dostaje się informacje o takich zmianach. Nie mam konta w każdym z banków ale w tych w których miałem przysyłali.
@ludwiczek masz możliwosć wypłacania piniędzy z planetcashów na przykład.
Piotrek Gość



Post 2018-12-06, 11:09  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Marcin jakby nie powiadamiali to by już w ogóle było... @Marcin tylko z planetcashów? One są też za granicą chyba?
lidka Gość



Post 2018-12-09, 15:22  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Piotrek nie no nie mogą nie powiadamiać o takich rzeczach, to już by było chore Very Happy
@piotrek nie wiem czy planetcashe są za granica, ale jesli masz konto gdzie wypłaty z bankomatów za granica są free to na pewno jest gdzies spis tych bankomatów.
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Stopy procentowe - dziś decyzje... Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!