Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje...

Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomo¶ć
Marcin Go¶ć



Post 2018-12-10, 10:50  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... Odpowiedz z cytatem
@piotrek przy tym koncie optymlanym możesz za granic± wypłacać z bankomatów grupy BNP i jakiego¶ alliance group chyba Wink
@lidka to chyba jest nawet w umowie zawarte ze o wszelkiech zmianiach beda informować z wyprzedzeniem
Reklamy
Karolczak Go¶ć



Post 2018-12-13, 14:02  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Marcin wiesz może, czy dużo tych bankomatów jest za granic± czy raczej trzeba się będzie nieĽle naszukać? :p
@Marcin jakby nie powiadomili o zmianach w umowie to bym ich pozwał.
groch Go¶ć



Post 2018-12-14, 17:06  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Karolczak ja nie miałem problemu za granic±, żeby znaleĽć bankomat, więc chyba trochę ich jest.
@Karolczak i słusznie, nie maj± prawa niczego zmieniać bez naszej wiedzy, dobrze, że w banku, w którym jestem, nigdy nie miałem takiej sytuacji
groch Go¶ć



Post 2018-12-14, 17:08  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... Odpowiedz z cytatem
@Karolczak ja nie miałem problemu za granic±, żeby znaleĽć bankomat, więc chyba trochę ich jest.
@Karolczak i słusznie, nie maj± prawa niczego zmieniać bez naszej wiedzy, dobrze, że w banku, w którym jestem, nigdy nie miałem takiej sytuacji
Krzysztof Go¶ć



Post 2018-12-14, 23:25  //  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... Odpowiedz z cytatem
@groch, bardzo dużo,naprawdę spora liczba bankomatów, my¶lę,że bez problemu idzie trafić na taki
@karolczak, racja. za zmiany w umowie trzeba powiadamiać i to tez nie musisz się zgodzić. Często przysyłaj± na maila a ty jako spam tego nie czytasz
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Stopy procentowe - dzi¶ decyzje... IdĽ do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!