Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe...

Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-01-25, 18:08  //  Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe obsługą sieci i smartfonów
Reklamy
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-01-25, 18:08  //  Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe... Odpowiedz z cytatem
Wlasnie sie rozgladam za kinem domowym a to wyglada mega fajnie, ciekawe tylko jak bedzie wygladac cenowo.
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-01-25, 18:10  //  Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe... Odpowiedz z cytatem
Nowy produkt na rynku + firma sony = nie liczybym na cos w znośnej cenie Smile Radzilbym juz sie rozgladac za czyms innym.
Kuropatwa

Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 3
Post 2011-01-31, 11:57  //  Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe... Odpowiedz z cytatem
Bartos napisał: Nowy produkt na rynku + firma sony = nie liczybym na cos w znośnej cenie Smile Radzilbym juz sie rozgladac za czyms innym.


Dokładnie. Prawda jest taka, że w większości te sprzęty mają praktycznie identyczne bebechy. Ja postawiłem na firmę Funai - są z Japonii, na rynku kilkadziesiąt lat, nie zawiodłem się. Za 1300zł mam blu ray z głośnikami, spoko gwarancją i filmem w prezencie. Jakość dziwnie identyczna jak na Sony! Smile
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Sony BDV-E980W - nowoczesne kino domowe...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!