Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-08-11, 21:42  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i kilka szczegółów
Reklamy
Rafi Gość



Post 2016-08-11, 21:42  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Hmmm...mówicie bardziej symulacja snajperska niż typowa strzelanka? Ciekawe jak to będzie wyglądało w praktyce. Chyba najbardziej zaciekawiło mnie jak do tej pory opcja rozwoju postaci w trzech różnych ścieżkach rozwoju. Jak bardzo będzie to miało wpływ na samą rozgrywkę. Bo przecież inaczej wiadomo do tematu podejdziemy jako typowy snajper, a inaczej jako wojownik. Szczerze powiedziawszy chciałbym poznać trochę więcej szczegółów.
Paskuda Gość



Post 2016-08-18, 08:35  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
A mi się wydaje że jest to bardziej combo niż sam snajper, przecież można używać różnych taktyk co najmniej trzy różne ścieżki, widać że SGWIII zostawi w daleko w tyle swoje poprzedniczki..
Doom Gość



Post 2016-08-18, 16:33  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
mam mieszane uczucia jeżeli chodzi o tą serie gry, no bo tak Pierwsza odsłona tejże gry była bardzo fajna, dodatkowym atutem było to że była to jedyna taka gra na rynku, druga część nie ukrywajmy była średnia, grafika ok, multi, no i jakość map była ok ale Prowadzenie nas na smyczy przez spotera i kazanie "sikać " tam gdzie i kiedy oni chcę to było porażką, No Dodatek Syberii był B.dobry. Teraz trzecia odsłona która ma wspiąć się o wiele wiele wyżej niż jej poprzedniczki, wydaje mi się że dojdzie do tego , trzy tryby rozgrywki, otwarte mapy 0 jakiegokolwiek spotera no chyba że Dron ale nie musimy chyba go używać.. Wielki znak zapytania z tą odsłoną, ale na razie jestem bardzo zainteresowany trzecią odsłoną Snajpera . To tyle czekam i zastanawiam się nad Pre-orederem
Derek Gość



Post 2016-08-18, 20:51  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Sniper Ghost Warrior 3 nigdy nie bł nastawiony na akcję. Raczej na spokojne zdejmowanie wrogów. Trailer pokazuje mniej wiecej co i jak zostało wprowadzone, a aby sprawdzić to, należy poszukać nowych zwiastunów, które do sieci już wypłynęły. Oficicjalne bo oficjalne, ale zawsze pokazują z czym mamy do czynienia. Wszystko się prezentuje bardzo dobrze i może w to trudno uwierzyć po poprzednich częściach, ale tym razem będzie inaczej i gra się wybije wysoko w rankingu. Graficznie prezentuje się bardzo dobrze, co do grania...to zapewne pochłonie bez reszty. Tak czy inaczej poczekamy na to az do stycznia.
JanuX Gość



Post 2016-08-20, 13:37  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Po tym trailerze widać, że studio chce naprawde powalczyć o gracza. Filmik przedstawia kilka fajnych patentów z gry, ale robi w ten sposób, że coś odkrywa nie odkrywając. Pozostawia gracza z pytaniami, które jak mniemam zostaną nagrodzone odpowiedzią na nadchodzących filmikach. Bo jakżeby było inaczej, gdyby nei wypuścili kolejnych. Trailer naprawdę "robi smaka" na solidną porcję skradania oraz strzelania.
Kazik Gość



Post 2016-08-25, 19:21  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
No prosze, jak chcą to się postarają. Trailerek całkiem dobry, pokazujący jak to można zmienic koncepcję gry oraz dodać do tego trzy style gry. Co pięknego. Zapowiada się wiele godizn zabawy przy Sniper Ghost Warrior 3. Oby tylko nie zawalili temrinu:)
Cytrynka Gość



Post 2016-09-02, 16:07  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trzecia część Snipera zapowiada się obiecująco. Gra ma wiele do zaoferowania. Zwiastuny przedstawiają grę w bardzo dobrym świetle, trzeba jeszcze trochę poczekać by się przekonać jak będzie w realu. Premiera za kilka miesięcy więc jest czas na dopracowanie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Rollo Gość



Post 2016-09-02, 18:31  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie miło się to ogląda, pamiętam części starsze, grało mi się dobrze, chociaż nie bez przeszkód jednak były niedopracowane. Nowy sniper pokazuje sporo nowych rozwiązań i w końcu Otwarty świat ! I ten motyw z tym instynktem snajpera prawie jak z Assasins creed . To dobry dodatek .W sumie są tylko dwie serie które kojarze Sniper Elite i Sniper Ghost warrior więc to chyba mówi samo za siebie Smile Dobre, bo Polskie. hehe
Kano Gość



Post 2016-09-03, 19:30  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Miłe dla oka sceny pokazane w trailerze oraz pozostawiają widza z pytaniami, na które oczywiście nikt nie kwapi się odpowiedzieć. Przynajmniej na razie. Widać wielki postęp prac i ilośc włożonego wysiłku w stworzenie gry na nowo. Z resztą to i tak mało powiedziany. Twórcy Sniper Ghost Warrior 3 mają wielki problem, bo trzeba zatrzeć wrażenia po poprzednich częściach i dodatkowo oczarować nowych graczy, a starych na nowo:) Tym trailerem na pewno udało im się zwrócić uwagę na to co się wydarzy w styczniu.
Kintaro Gość



Post 2016-09-03, 20:33  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailer buduje grunt pod nastepne filmiki. A tych na podstawie tego co zobaczyliśmy może całkiem sporo. Sniper Ghost Warrior 3 posiadać będzie sporo nowości. Już widać, że graficy nei spali, tylko zasuwali pełną parą. Do tego dochodzi jeszcze zespół programistów, którzy stawali zapwene na głowie, aby to wszystko hulało w nowej machinie odchodzacej od poprzedniczek. Jak widzimy, jest nad czym się zastanawiać i na co oczekiwać. Tym bardziej, że gra została odebrana bardzo pozytywnie na GC.
Frydeusz Gość



Post 2016-09-08, 22:02  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Niby tak mało, a jednak dośc treściwie przedstawione zostąło to co nasz czeka w nowych przygodach dzielnego komandosa. SGW 3 przyblizy nam dośc brudną robotę, ale co tam, trzeba jakoś walczyć z terroryzmem czy tam innymi megalomanami:) Gra prezentuje sie świetnie i mam nadzieję, że taka otrzymamy na premierę.
Woźny Gość



Post 2016-09-08, 22:22  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Sniper Ghost Warrior to seria z broda można powiedzieć. Wiele się przy niej nagrało, z mniejszym lub większym wnerwem, kiedy ktoś nas ściągał, ale to w końcu gra, gdzie wszyscy strzelaja, więc nie ma się co dziwić, że zostało się "zdjętym"Smile Trzecia odsłona zapowiada się wręcz elegancko. IOtwarty świat, trzy stle grania oraz nowe pukawki. Jak dla mnie to pewniak na moim dysku:)
Opak Gość



Post 2016-09-09, 07:44  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Podoba mi się to, że producenci tworzą tutaj grę w której możesz siać zniszczenie jako wojownik czy duch, ale nie zapominają o mechanice rozgrywki snajpera. Klasycznie wstrzymanie oddechu, ale pod uwagę trzeba wziąć jeszcze odległość i siła wiatru. Cieszę się, że mimo ukierunkowania produkcji do wielu odbiorców (a nie tylko fanów bycia snajperem) CI games nie zapomina o korzeniach tej gry. Oh te wspomnienia z pierwszej odsłony serii!
1kleinenachtmusik Gość



Post 2016-09-09, 14:47  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
@ doom - > druga część nie ukrywajmy była średnia, grafika ok, multi, no i jakość map była ok ale Prowadzenie nas na smyczy przez spotera i kazanie "sikać " tam gdzie i kiedy oni chcę to było porażką, < No wszystko pięknie, ale co to ma do rzeczy skoro od samego początku CIG trąbi że w trójce wszelkie ułatwiacze będą opcjonalne? pstryk i nie ma. tak samo nie ma, jak nie ma co kruszyć kopii o dwójkę, o której słucha zaginie w styczniu 2017
herosmagica Gość



Post 2016-09-09, 18:57  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Na gameplayu z Gamescom doskonale widać, czego możemy się spodziewać. Kilkanaście minut rozgrywki i w zasadzie jedna porządna misja z dobrym komentarzem. Gierka od zeszłego roku zdecydowanie poprawiła grafikę (które przecież jeszcze ulegnie masie zmian do czasu wydania preordera), a teraz rusza kampania reklamowa, więc - mam nadzieję! - za chwilę zaleją nas ciekawe informacje z frontu! More than a sniper!!!!!!!
Gagon Gość



Post 2016-09-11, 19:36  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Myślę że wyszło sporo gameplajów które pokazują to czym się stał sniper :ghost warrior 3. To jak sami twórcy nazywają bardziej przypomina symulator snajpera aniżeli coś w pokroju Sniper Elite gdzie masz sporo efekciarstwa, typu xrey bullet bo nie ukrywajmy SE jest nastawiony na action Sniper, a nie ghost warrior Smile zdecydowanie bardziej podoba mi się tor firmy CIGames która próbuje budować dalej serię, i dodawać coś więcej, tak byśmy mogli poczuć się tym snajperem na prawdę, widząc że błędy które robimy będa kosztować nas niepowodzeniem misji. Ciekawy koncept!
BezNazwy Gość



Post 2016-09-12, 18:41  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Szperając trochę po necie natrafia się na różne rzeczy, i tak właśnie stało mi się z tą grą , nie znałem tytułu wcześniej, więc zacząłem szperać dalej, Opinie poprzednich odsłon są różne ale gamepleye mówią nam wszystko, co się okazuje SGW3 to całkiem inna gra niż jej poprzedniki, wygląda lepiej, jest bardziej rozbudowany, i posiada ciekawe rozwiązania:) Nie grałem w SGW 1,2 ale w 3 zagram na 100% bo wygląda super.
rzebratek Gość



Post 2016-09-15, 17:31  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Przed chwila przeczytałem na innym portalu recenzję Sniper Elite 4 i szczerze mówiąc - kupię ja sobie te trójkę Sniper Ghost Warrior O ILE nie bedzie miała walorów, które uradowały po pachy tamtego recenzenta, czyli główną atrakacja nie będą fruwające flaki a ciekawa rozgrywka. Ze zwiastuna wnoszę, że raczej będę miał szansę wydac pieniążki, no ale poczekam na jeszcze jakies materiały. Albo az się coś w moją stronę wypsnie komuś, kto zagra.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-09-16, 07:58  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Gra jest całkiem niezła chociaż najbardziej podobała mi się 1 część. Druga była taka sobie. W trzecią jeszcze nie grałem ale planuję spróbować . Ogólnie wśród strzelanek o wiele lepiej gra mi się w :
Nemexia
World of Tanks
World of Warships
Wszystkie gry to gry mmo. Można w nie sobie pograć za free w sieci: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/strzelanki/
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!