Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Drakhtul

Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 21
Post 2016-10-05, 16:53  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
krawczyk napisał: Jest to dość ciekawa strzelanka, niemniej mnie osobiście nieco znudziła. Gra jest bardzo fajna przez pierwsze godziny, potem denerwuje mnie powtarzalność misji...


Tez tak mialem z poprzednimi czesciami. Monotonna dosc.
Reklamy
Horacy Gość



Post 2016-10-07, 20:10  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Z ta monotonia jest tak, że wbrew pozorom cierpi na nie sporo gier. Weźmy pierwszego AC. Po przejsciu 1/3 gry mieliśmy powtórkę ze wszystkiego co tam było umieszczone. W dwójce jakoś to urozmaicili, jednak wciąż pewien schemat pozostał. Watch_Dogs. Poza mjjsami fabularnymi, które zazwyczaj powielały schemat nic specjalnego nie ma. Niby są misje poboczne, ale nieco nużące. Pozostaje liczyć, że po przedstawieniu tych wszystkich efektów oraz sposobu przechodzenia misji uda się developerowi na unikniecie tej monotonni.
Skoczek Gość



Post 2016-10-07, 21:07  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
W każdej grze, choćby nie wiem jakiej znajdzie się taki moment, że az się grac odechciewa. Czy to podczas grania w ścigałkę czy coś bardziej nastawionego na akcję czy tam...Minecraft? Moim zdaniem monotnię to on ma wpisaną w kod:> Sadzę, że przy takiej rpdouckji tez da się odczuć monoptnie, ale będzie ona raczej wynikała z tego, że trzeba będzie pokonać poły hekatarów, aby gdzieś dojść. Owszem, są travel pointy i nimi będzie można się posiłkować, ale czy oto będzie nam chodziło, kiedy zechce się nam na podziwianie widoków? Także w SGW3 nie przewiduję zbytnio takich momentów,
Papaciak Gość



Post 2016-10-07, 21:58  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Ciekawie się ogląda rozwój tej gry. CI Games stara się i to bardzo, aby Sniper Ghost Warrior 3 wypadł lepiej niż poprzednia część, która miała być wow, a wyszła przeciętnie. Abstrahując od tego, tyle nowych materiałów ile wychodzi do polskiej gry wprawia w zachwyt. Tym bardziej, że można trafić na prawdziwe perełki z pokazów, gdzie ludzie reagowali dość żywiołowo na to co się dzieje na ekranie i dzielili się swoimi przeżyciami podczas grania. To zawsze jest dodatkowe wsparcie dla developera.
FishBoy Gość



Post 2016-10-07, 23:11  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Z tych kliku szczegółów zrodziła się całkiem pokaźna baza wiedzy odnośnie nadchodzącego Snipera od CI Games. Dobrze, że taka postaje, gdyż trailery choć dobrze zrobione to pozostawiaja graczy, to jest nas, z pytaniami, na które ciężko odnaleźć odpowiedź. Gorzej jak się ją przeoczyło. Wspomniany wcześniej trailer, taki z muzyczką, ukazuje dynamikę tej gry. Nie wiem czy to zasłuiga właśnie tej muzyki czy dobranych scen, ale pokazanie walki wewnątrz budynku bardzo mnie ucieszyło. Dobrze, że nie tylko po otwartym świecie będziemy biegać, ale także w budynkach. Oby tylko nie były zbyt pobarykadowane.
Animaniak Gość



Post 2016-10-08, 09:09  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Mając do dyspozycji taki kawałek kodu, stworzyli dobry trailer z okazji TwitchConu. Robi on bardzo dobre wrażenie i co najważniejsze sprawia, że chce się sięgnąć po ten tytuł i sprawdzić jak ma się akcja na nim pokazana do rzeczywistości. Taka okazja będzie już w następny weekend, gdzie podczas targów gracze będą mogli sami sprawdzić jak się gra w Sniper Ghost Warrior 3. Oprócz tego w sieci jest filmik, ba, solidna godzina rozrywki z właśnie TwitchConu. Dla tych co nie będą mogli zjawić się na targach ta pozycja będzie obowiązkowa do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=juhYfHkuQ0M
Arnie Gość



Post 2016-10-08, 09:27  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
O, długaśny gameplay. To jest coś na co czekałem. Tym bardziej, że developer pokazuje na nim nowa misję, która jest powiem szczerze dość intrygująca. Sam podczas oglądania widziałem kilka innych miejsc, z których można by było skasować przeciwnika. Z resztą wnętrza tego kościoła były przedstawiane na trailerze oraz screenach. I podczas tego oglądania miło było poczuć ten chłód tej budowli.
WilmoskTom Gość



Post 2016-10-08, 09:54  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
CI Games postanowiło najpierw wydać bardzo krótki trailer. Tak około minuty, a potem wydać longplay z zapisem rozgrywki. Takie gameplaye dają nam graczom całkiem porządne wyobrażenie o tym jak producent widzi rozwój i wkład w przemysł gier oraz swój. To istotna informacja wbrew pozorom, gdyż gdybyśmy zobaczyli kolejną sztamponowa koryatrzówkę, można by było spisać developera na straty, a tak dostaje on kredyt zaufania i...zainteresowanie. Taki longplay przekazuje znacznie więcej informacji i pokazuje, że można wycisnąć z jednej misji jeszcze więcej, a co za tym idzie - nudy tam nie zastaniemy.
MadMen Gość



Post 2016-10-08, 10:04  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Przy tak pędzącym czasie premiera Sniper Ghost Warrior 3 wydaje się być oddalona tylko o kilka tygodni a nie miesięcy. Z każdym kolejnym trailerem, screenem czy tez longplayem ta gra zyskuje w moich oczach. najpierw pokaz na E3. Godzinny, później GC i znowu godzina grania a teraz jeszcze dołożyli zapis rozgrywki z TwitchConu i tez godzina do obejrzenia. Nie ma co, CI Games sukcesywnie zdradza nam sekrety gry, cały czas trzymając wiele informacji dla siebie.
MRych Gość



Post 2016-10-14, 21:42  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Obecnie w najlepsze trwają targi T-Mobile Warsaw Games Week i to na nich jest możliwość zagrania w Sniper Ghost Warrior 3. Mało tego, aby było ciekawiej będzie dostępna nowa, niepokazywana nigdzie indziej misja. Taka forma promocji przyciąga i sądzę, że nie jeden gracz sprawdzi w akcji jak ta gra się prezentuje:) Byle tylko sie tam ludziska nie zasiedzieli, gdyż wtedy kolejka do tej gry nigdy nie zmaleje:)
Szuruburu Gość



Post 2016-10-15, 20:17  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Z tymi kolejkami to wcale nie takie śmieszne. Trzeba było wystać się trochę, aby móc położyć łapy na klawiaturze i myszce lub padzie. Albo i na jednym i na drugim. Można sobie wybrać co komu lepiej pasuje. Sterowanie nie sprawia kłopotu, reaguje prawidłowo na wszystkie nasze komendy. Oprócz tego jest tez możliwość pokierowania lotem dronem, który jest całkiem sprytną zabawka. Zdecydowanie wystawiam plus tej grze.
Szemrany Gość



Post 2016-10-15, 21:10  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Po pokazie gry na targach w Warszawie mam dość optymistyczne nastawienie, jeżeli chodzi o gre CI Games. Demko było torchę ograniczone pod względem tego co zostało zaprezentowane w longplayach, jednak nie miało to jakiegoś wielkiego wpływu na rozgrywkę. Po prostu została nam od razu przydzielona misja i ekwpiunek. NIe było mozłiwości spenetrowania kryjówki. Może i była, ale to trzeba by było się jej naszukać. Tak czy inaczej czas tam spędzony minął za szybko. piętnaście czy tam dwadzieścia minut leci tak szybko, że nie wiadomo za co się w tej grze zabrac:)
Grosik Gość



Post 2016-10-15, 22:07  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
CI Games słowa co do targów i pokazali się. Przyznam się, że gra mnie tak pochłonęła, że straciłem kontakt z rzeczywistościąSmile Dobrze to świadczy o grze, kiedy już podczas krótkiego grania tak wciąga. Plusem tego pokazu był fakt, że odbywał się w swoim dość dużym boksie. Dobrze, że boks był duży i zamknięty, gdyż nikt nam nie przeszkadzał podczas grania. Większość efektów dźwiękowych nie była zagłuszana przez to co działo się na hali.. Gra zdecydowanie pozytywnie nastraja na premiere, tylko mogliby rzucic coś infmoracją o DLcku.
Tymek Gość



Post 2016-10-15, 22:27  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Przed targami miałem pewne obawy co do tego, czy gra faktycznie przedstawia taki poziom, jaki CIO Games malowało w swoich trailerach oraz na gameplayach. Okazało się, że nic nie zostało przekoloryzowane i ma się całkiem dobrze. Jakość Sniper Ghost Warrir 3 stoi na wysokim poziomie i pozostaje życzyć CI Games, aby nie zmarnowali tego potencjału.
Jet Gość



Post 2016-11-04, 21:08  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
CI Games niestety, zalicza poślizg, co idzie za tym, w grę zagramy nieco później niż nam się wydawało. Mianowicie 4 kwietnia. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale dzięki temu zyskamy grę bez błędów oraz pewność, że mieli tyle czasu ile faktycznie potrzebowali na dopracowanie. Nikt na nich nie wywiera presji - no, chyba, że inwestorzy:) Póki co możemy się cieszyć z kolejnego gameplaya, jaki ujrzał światło dzienne: https://www.youtube.com/watch?v=842_kGkRa14
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 947
Post 2016-11-07, 09:31  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Grałem w trą grę ale szczerze powiedziawszy to są inne o wiele lepsze... Lubie grać w strzelanki, ale od lat jestem wierny Counter strike. Ostatnio grałem sobie w cs go ale wrócilem do 1.6 czyli do mojej ulubionej wersji. Gram w cs 1.6 non steam.

Jakbyś chciał sobie ściągnąć to jest taka opcja w sieci ( warto jest ściągnąć sobie wersję kompatybilną z wszystkimi serwerami).

Pykam sobie głównie na polskich serwerach.
Jet Gość



Post 2016-11-10, 18:49  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Z tego co piszesz to jesteś graczem raczej sieciowym aniżeli singlowym. Sniper Ghost Warrior 3 ma być w głównej mierze singlem i może dlatego nie grało CI się w niego za dobrze. W CSie raczej masz pełno biegania oraz polowania na resztę równie wygłodniałych wygranej graczy. Ta gra ma być raczej obrazem prawie spokojnego życia odważnego komandosa. Co prawda tam też można odbić zakładników czy dobić przeciwników, ale to jest nieco spokojniejsza gra.
Stella Gość



Post 2016-11-10, 20:43  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
W krainie strzelanek jest wiele okazów. Jedni są spokojni, zdystansowani oraz nie spiesza się, aby nieść spustoszenie. Drudzy zaś są takimi osobnikami, którym amunicja aż się w łapach pali. Jest to na tyle nieprzyjemne uczucie, że chce się od razu wystrzelać wszystkie zapasy amunicji. SNiper Ghost Warrior 3 należy do tych spokojnych okazów, które kalkulują i czekają, aż delikwent będzie najmniej uważny.
Leszek_G Gość



Post 2016-11-11, 11:46  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Ten nie tak całkiem longplay przedstawia sporo nowych możłiwości jakie pojawiły się w nowym Sniper Ghost Warriorze. Niby by się wydawała, że tej serii nic na szczyt grywalności nie wyniesie, a tutaj okazuje się, że ten kto tak pomyslał srogo sie zdziwi. To co studio wzięło sobie do serca, to zapewne prośby graczy o kontynuację i o to, aby nawiązali do poprzednich części. stylem i rozrgywka. Dobrze, że nie zrolbi tego na macoszemu, tylko dali więcej niż się wydaje.
Poldi Gość



Post 2016-11-20, 15:03  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
I tak był długaśny gemaplay, był i nieco krótszy. Najważniejsze, że takie materiały się pojawiają, gdyż bez nich gra zostałaby zapomniana i zepchana na margines growego światka. oprócz oczywistych walorów wizualnych i audiowizualnych możemy naogladać się jak daną grę przejść, co przyda się podczas utknięcia w pewnym punkcie. Mało tego, ostatnio pojawił się artykuł, z którego można się dowiedzieć, że SGW3 otrzyma multika.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!