Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
1kleinenachtmusik Gość



Post 2016-09-16, 16:42  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
rzebratek - a po jaką ch.lere przeciwstawiać te dwie gry sobie? Ja powodu nie widzę. Jeden woli więcej czerwonej farby to bierze jedną z nich, drugie bardziej zainteresowany ciekawa rozgrywka RÓWNIEŻ pomiędzy salwami, to weźmie drugą wszystko dla ludzi. ps. Ja też stawiam bardziej na sgw3, z powodów podobnych do ciebie ale bez napinki.
Reklamy
Ledordsky Gość



Post 2016-09-17, 14:43  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
SE 4 czy SGW3. Dylemta i pole do dyskusji towarzyszy tym grom od zawsze. Zawsze przy prezentacji jednej wspominano o drugiej i na odwrót. Dopóki nikt się nie pieni i nie rodzi jakiegoś hejtu to nie widze powodów, aby te gry stały obok siebie. Każda ma inne podjeście do tematu i każda dostarcza innych wrażeń. Wspólne napweno będzie eliminowanie wrogów za pomocą snajperki, ale pozostała mechanika to już inna bajka. W tej chwili bardziej czekam na grę ze stajni CI Games, gdyż w całej swojej serii wprowadza najwięcej nowości.
Mołek Gość



Post 2016-09-17, 15:21  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailerek pokazuje co i jak, co prawda w bardzo okrojnej wersji, jednak mozna trafic w necie na kolejne filmiki prezentujace rozgrywke. Dwa czy trzy nawet są z komentarzem developera, co pozwala bardziej zrozumiec co towrzyszyło podjętym decyzjom podczam projektowania gry. W każdym z nich widac, z czym się je trzy tryby grania i jak bardzo potrafi różnić sie sytuacja, w której gracz się znajduje. SGW 3 ma ogromny potencjał i sądze, że będziemy mieli z czego być dumni. I to przez duże D.
Hajduk Gość



Post 2016-09-17, 18:20  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailerek faktycznie zapowiada to co można zobaczyć w gaemplayach dostępnych w sieci. Filmiki te koncentrują się na tym jak wykorzystywać te trzy tryby/sposby gry w praktyce aniżeli na nudnym tłumaczeniu co jest czym na ekranie. A jak wiaodmo, najlepiej żołnierza sprawdzic na poligonie...lub na froncie. Sniper Ghost Warrior 3 radzi sobie bardzo dobrze w "terenie" i jako miłośnicy FPSów nie powinniśmy narzekać.
Klucznik Gość



Post 2016-09-17, 20:10  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Całkiem zwięźle trailer pokazuje co dla nas przygotowało CI Games. Wypuszczone juz do sieci filmiki z gameplaya pokazuje, że mamy doczynienia z prawdziwym otwartym światem, gdzie trzeba sie nieco napracować, aby kogoś ustrzelić. Graficznie SGW 3 wprawia w bardzo dobry nastrój. Przedstawienie styli grania też wypada nieźle, tymbardziej, że zawsze możemy wybrać w jaki sposób chcemy wykonać dane zadanie oraz od której strony podejdziemy. Także polecam obejrzec nie tylko trailer, ale i pozostałe materiały, bo czas to stracony nie będzie.
Joonas Gość



Post 2016-09-17, 20:51  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Wspomiano o gameplayach będacych dostępnych w sieci. Przejrząłem sobie jednego czy tam dwa i powiem, że jestem zaskoczony tym co zaostąło tam zaprezentowano. Niby marke Sniper Ghost Warrior ludzie znaja, ale ci się dopiero zdziwia jak zobacza co zaserwowali twórcy w trzeciej części. To jest jeden z tych odwaznych kroków, które trzeba podjąc, aby się rozwinąc i nie stracić poprzez stanie w miejscu. Graficznie są elementy do poprawy, ale cała reszta - udała im się, oj udała. Potrzeba paru szlifów i naprawdę będzie z tego ponadprzeciętna produkcja.
Paragun Gość



Post 2016-09-17, 21:03  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailer to tylko licha namiastka tego co przezentuja pokazane w sici gameplaye. Dobrze, że jest trailer, nie mówię, że źle. Jednak dopiero przy tych dłuższych można na spokojnie sobie pooglądac co się dzieje i jak to wygląda. A nowy Sniper Ghost Warrior wygląda co najmniej dobrze. Przy gameplayach widać co trzeba poprawić, aby bło lepiej i mam nadzieję, że developer też to widzi, gdyż nie sztuką jest coś zobaczyć samemu, nie dać znać i potem mieć pretensje, że coś nie zostało zrobiine. Mechanika i pomysł na grę działaja moim zdaniem na 5 i specjalnie nie trzeba tam dłubać. Oby tylko zdązyli ze wszystkim w zapowiadanym czasie.
Królik Roger Gość



Post 2016-09-24, 14:15  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailerek taki za wiele nie pokazuje, ale i tak dostarcza kilka cennych informacji o nadchodzącej produkcji CI Games. Wiemy, że będziemy biegać, strzelać, czaić się oraz ściagać przeciwników z daleka. NIe jest to co prawda szczyt możliwości tej gry. Wspomniano o godzinnym gameplayu z tej gry i poszukałem i znalazłem. Naprawdę warto się z nim zapoznać, gdyż powie więcej niż nie jeden opis:
https://youtu.be/N_vUPGXW_nQ
Wiluś Gość



Post 2016-09-24, 15:13  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Dzięki za ten gameplay. Zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jedyną jego wada są ci kolesie, którzy nie pozwalają na moment poczuć klimatu tej gry, jednak na to przyjdzie czas po premierze. na razie ciesze się, że w ogóle coś z nowego Sniper Ghost Warrior wychodzi i można w miarę na bieżąco śledzić postępy pracy. To chyba jeszcze wersja alpha, gdyż widzę niedoróbki, które powinny zostać wyeliminowane w wersji finalnej. Jednak ogląda się to bardzo dobrze.
Alfik Gość



Post 2016-09-24, 21:43  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Trailer trailerem, ale zapodany wyżej gameplay podbija stawkę o najlepsze filmiki przedpremierowe. Kto by sie spodziewał, aż tak długiego gameplaya i to jeszcze na tyle przed premiera. Co prawda CI Games pokazało długi trailer przy prezentacji E3 rok temu, ale wtedy to była pre-alpha. Tutaj zapewne lata alpha. Miło widzieć, że tak dobrze się to toczy.
chtimi Gość



Post 2016-09-29, 16:38  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
zwiastun, nie powiem - zachęcajacy zupełnie na serio. Wygląda na to, że się skusze, choc nie na preordera a w normalnym trybie, bo tak po prostu mam. Porównań do Elite 4 kompletnie nie rozumiem, bo jedyny związek jaki istnieje pomiędzy tymi grami, to fakt, że mamy do czynienia ze snajperem a nie z saperem. Pozostałe aspekty to juz same różnice, jak na mój gust ze wskazaniem in plus na Sniper Ghost Warrior 3
Famert Gość



Post 2016-09-30, 13:18  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Mam wysokie oczekiwania co do SGW3. Developerzy zaprezentowali już bardzo dużo wideo z tej gry i zapowiada się bardzo dobrze. Jestem fanem odlschoolowych gier snajperskich i trochę martwię się, że w tej odsłonie można będzie niszczyć swoich wrogów jak Rambo, co prawda CI Games zapewnia, że tryb warrior będzie bardzo ciężki, ale nie wiem jak to wyjdzie. Mam nadzieję, że uda mi się sprawdzić tą grę na Warsaw Games Week
N00l Gość



Post 2016-10-01, 18:25  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Nie ma się nad czym zastanawiać tylko przytaknąc i potwierdzić, że CI Games stara się bardzo mocno, aby ten tytuł wyszedł jak najlepiej. Po udanej premierze poprzedniej gry nabrali odwagi, aby postawic na coś nowego i tym sposobem narodziła się nowa koncepcja na Sniper Ghost Warrior 3. Było już trochę trailerów pokazujących gameplay czy zapowiedź na krótkich zajawkach, jednak studio wydało kolejny trailer, który potrafi sprawić, aby człowiek się rozmarzył: https://www.youtube.com/watch?v=vgJ7GLLXRM0
Balorg Gość



Post 2016-10-01, 20:25  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Ten nowy trailer, który pokazałeś N00l to całkiem fajna zajawka. I tak jak wspomniałeś nowy Sniper Ghost Warrior będzie posiadał widoki, które spowodują, że gracz będzie chciał jednak zrobić przerwę w wykonywaniu misji, czyli rozmarzyć. Z resztą, kto chodził po górach nie raz nie dwa stawał i podziwiał widoki. Oprócz tego można zobaczyć jak to wszystko wygląda skąpne w deszczu.
Jurek Gość



Post 2016-10-01, 20:57  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Faktycznie, nowy trailer jest prze kozak. Pokazuje jak wszystko ładnie sobie CI Games porobiło i jak to wszystko ze sobą współgra. Takie widoki zdecydowanie zapadną w pamięć i jestem ciekaw czy będzie je można tak samo ładnie odtworzyć już na żywym organizmie. Oprócz tego ta deszczowa aura i skąpane w niej otoczenie sprawia, że gra może nabrać nieco niepokojącej atmosfery, ale to dopiero podczas pełnej nocy.
Franko Gość



Post 2016-10-01, 23:13  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Porównując trailery nie można odnieść wrażenia, że ten drugi, który został zaserwowany w komentarzach jest po prostu lepszy. Ma solidny podkład muzyczny, pokazuje na prawdę piękne widoki oraz uchylą rąbka tajemnicy w sprawie cyklu dnia nocy oraz pogody. CI Games wiedziało co robi wypuszczając ten trailer. Patrząc wstecz to należałoby sie spodziewać jakiegoś longplaya.
Bergman Gość



Post 2016-10-01, 23:51  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Przyznam, że czekam na longplaya, a ten króciutki trailerek, pokazujący jak ładnie wygląda otoczenia oraz jak przezentuje się to wszystko w czasie deszczu tylko zaostrza apetyt na więcej. Jednak z ta muzyka to mogli ją nieco lepiej dobrać. Nie twierdzę, że CI Games nie umie synchronizować dźwięku i obrazu, ale chodzi głównie o słowa. Lub mogliby dac bez słów i też by było dobrze, jednak najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zapada w pamięć.
Menello Gość



Post 2016-10-02, 00:20  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Jak się już zadomowił w pamięci to bardzo trudno będzie go stamtąd wywalić. Z resztą, jak jest ładny i w ogóle wprawia człowieka w dobry nastrój, to po co się pozbywać takiego wspomnienia?Wink Tak poważnie to trailer z SGW3 pozamiatał jak dawno żaden tego nie zrobił. Muzycznie, wizualnie wypadł bardzo dobrze, a do tego dano do zrozumienia, że cała ta machina jeszcze się rozkreca. I dobrze, lepiej dla nas.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2016-10-03, 14:50  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
Jest to dość ciekawa strzelanka, niemniej mnie osobiście nieco znudziła. Gra jest bardzo fajna przez pierwsze godziny, potem denerwuje mnie powtarzalność misji...

Jesli lubicie gry tego typu to proponuję zajrzeć sobie jeszcze na ta stronę
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/snajperskie/

Na stronie jest ich przegląd. Jest sporo darmowych.
rzebratek Gość



Post 2016-10-05, 16:38  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Odpowiedz z cytatem
krawczyk pisze: "Jest to dość ciekawa strzelanka, niemniej mnie osobiście nieco znudziła. Gra jest bardzo fajna przez pierwsze godziny, potem denerwuje mnie powtarzalność misji..." czegoś nie kumam - jakim cudem można sie znudzić kiedy miną pierwsze godziny skoro jeszcze nie sposób tego doświadczyć bo gry gotowej nie ma? Weź mi to objasnij. No, chyba że wypowiadasz się o całym gatunku gier, to bym rozumiał.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - zwiastun i... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!