Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-03-24, 12:06  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI Games ukończyło produkcję
Reklamy
Wszak Gość



Post 2017-03-24, 12:06  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
Super, to kiedy premiera, bo jak widzę to pokazują się coraz nowsze informacje na jej temat bardzo przyzwoite i wydaje mi się że będzie to całkiem dobry w dodatku Polski tytuł.
Filip Gość



Post 2017-03-24, 16:30  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
ooo A cóż to za filmik:) Jeszcze wczoraj czytałem o modyfikacjach z nadzieją na to że pokarzą coś nowego a tu taki surprise:) Nice Szczerze zacząłem wątpić w to że im się uda ale widać moje obawy były bezpodstawne. Poprawiona płynność gry , i nowa misja rozpaliła ponownie we mnie pragnienie zagrania w ten tytuł.Smile Oj będzie bal:)
Merry Gość



Post 2017-03-26, 12:35  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
Premiera 25 kwietnia więc tuż tuż. Gra widać poprawiona np. płynność gry dużo lepsza niż w becie. Tytuł zapowiada się na prawdę bardzo dobrze. Gra może odnieść duży sukces, nowy gameplay tylko to może potwierdzić.
Wszak Gość



Post 2017-03-27, 11:26  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
Merry - Tak wiem że 25 kwietnia jest premiera - to było pytanie retoryczne, aczkolwiek nie da się akcentować słów pisanych. Zgadza się beta wyszła powiedzmy szczerze z różnym efektem, ale nie można było brać pod uwagę tego jako faktyczny stan gry, no bo przecież po to są beta testy no i po to przesunęli premierę by grę dopracować co zresztą dobrze widać na załączonym filmie. Moim zdaniem stanęli na wysokości zadania.
Revel Gość



Post 2017-04-13, 01:49  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
SGW 3 jest już na ostatniej prostej. Do premiery pozostało zaledwie kilka dni. Studio odwaliło kawał dobrej roboty i teraz tylko pracują nad multi i DLC. Ja nie mogę się już doczekać
1klajnenachtmuzik Gość



Post 2017-04-21, 21:10  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI... Odpowiedz z cytatem
"SGW 3 jest już na ostatniej prostej. Do premiery pozostało zaledwie kilka dni. Studio odwaliło kawał dobrej roboty i teraz tylko pracują nad multi i DLC. Ja nie mogę się już doczekać " jak dla mnie to zamiast dymac przy multiku moga iśc na piwo. Tylko gra singlowa;) Oczywiscie żartuję, niech multikuja do woli. Natomiast co do problemów z czekaniem na 25 kwietnia, to niestety witam w klubie. te ostatnie dni sa jak zwykle natrudniejsze;)
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 w złocie! CI...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!