Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-10-03, 15:59  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska produkcja w nowym materiale
Reklamy
beznazwy Gość



Post 2016-10-03, 15:59  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
Ale im ta muzyka spasowałaSmile) Niezła dynamika , coś mi się wydaje że skuszę się na ten tytuł troszeczkę wcześniej niż myślałem. Już otwarty świat deklasuje swoje poprzedniczki a dochodzi do tego wiele innych aspektów. No zobaczymy co będzie.
Anna Gość



Post 2016-10-03, 17:33  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
No ja tam mam mieszane uczucia, po drugiej części ta zapowiada się o wile lepiej. Dobrze wykonana pod względem grafiki, zastosowane dość ciekawe rozwiązania w trybie gry. Ciekawą rzeczą jest craffting.
Flash Gość



Post 2016-10-04, 08:19  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
Kurde spodziewałem się czegoś na styl drugiej części że studio nie podoła wymogom dzisiejszych gier, a tu taka skucha z mojej strony. Przecież dwójka była hmnm max średnia taka ograniczona z małymi bajerami, a tu Otwarty świat , wspinaczki, super celownik z możliwością ustawiania opadania pocisku nieźle:)
Julka Gość



Post 2016-10-04, 17:27  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
Zgodzę się z osoba z @beznazwy, muzyka genialnie dobrana do trailera, który też niczego sobie. Zgodzę się, że poprzednie części przy nowej odsłonie mogą się schować.
Florien Gość



Post 2016-10-04, 20:22  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
Ja jednak mam nadzieję że CI Games da radę i Sniper Ghost Warrior 3 będzie dużo lepszy od poprzednich części tej serii. Teraz mają większe doświadczenie chociażby z silnikiem graficznym. A nowe materiały wyglądają bardzo zachęcająco, wg mnie dużo lepiej niż te prezentowane do poprzednich części.
Wawrzos Gość



Post 2016-10-05, 11:15  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
OJ nie narzekajcie grafika była spoko w poprzednich częściach. Jedynka była na swoje czasy była świetna ale dwójka to ahh szkoda gadać , jeden wielki "Hol" bez drzwi. Ta odsłona uwidacznia nam że z tym skończyli i dają nam swobodę ruchu, no kurde oby oby. Dawno nie grałem w dobry singiel w fps-ie.
rzebratek Gość



Post 2016-10-07, 20:18  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska... Odpowiedz z cytatem
@ beznazwy - no w kwestii muzy, choć poziom to nie jest dla mnie najmniejsza niespodzianka, to jednak posłuchałem i szczęka do dołu. Pierwsza liga bez dwóch zdań. Niby czegoś podobnego się spodziewałem (patrz nazwisko twórcy) to jednak realia przegoniły moje przewidywania o kilak długości
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - polska...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!