Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2015-08-11, 22:39  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz rozgrywki z polskiej gry
Reklamy
Okalot

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 8
Post 2015-08-11, 22:39  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Sniper: Ghost Warrior 3 zapowiada się bardzo dobrze z tego co CI Games pokazało na E3 i na Gamescom. Gra wygląda interesująco, możliwość tworzenia naboi i zwiadu dronem, jestem pod wrażeniem.
judas666

Dołączył: 14 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-14, 08:15  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajny wywiad. Dzięki pokazom z Gamescom i E3 mogliśmy zobaczyć wreszcie, jak ten cały Sniper: Ghost Warrior 3 ma wyglądać. No i wygląda, moim zdaniem, wyśmienicie! Grafika zadbana, wszystko wygląda bardzo realistycznie, do tego nie ma najmniejszych problemów z motoryką i prawami fizyki (widzieliśmy już setki gier, w których wysiadała dajmy na to grawitacja o_O), ponadto liznęliśmy nieco fabuły i też zapowiada się interesująco. Chętnie zagram w przyszłym roku. Tak samo chętnie przytnę w Fallouta 4, który chyba zapowiada się na największy hit 2016 i nową gierkę z mojej ukochanej serii Gears Of War Wink
fafarafa

Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-19, 17:51  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
niezły materiał, choć ten misiek z hiszpańskim akcentem - kompletna porażka, nie powiem:) No ale mówi się trudno i gra sie dalej. W świetle tego co tu widać (i co mimo wszystko słychac) gra zapowiada się mocno interesująco, jak dla mnie przynajmniej,. Grafika luxtorpeda, fabuła - ciekawa, nowa mocno, do tego możliwości dla samodzielnie myślącego gracza satysfakcjonujące. Warto poczekac na tę połowę 2016 żeby solidnie pograć. tego już jestem pewien.
malewajka

Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 1
Post 2015-08-27, 14:59  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Zamiast się czepiać gostka za to że po anglohiszpańsku, wytnę numer i o samej grze słów kilka:) ok? jestem pod rosnącym wrażeniem, szczerze mówiąc, a nie byłam nastawiony specjalnie dobrze z uwagi na niemiłe wrażenia ze Sniper: Ghost Warrior 2, niestety. Tu jednak widzę, że twórcy wyciagnęłi wnioski, należne, czy wszystkie, to się dopiero okaże. No ale nawjazniejsze to i owszem - choćby otwarty świat. Jak na razie piekielnie bardzo podoba mi się grafika i opcjonalnośc znaczników, której brak odrzuca mnie od sporej ilości gier tego gatunku.
Siwy20

Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 2
Post 2015-08-31, 12:00  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Jak do tej pory produkcja wygląda bardzo obiecująco. Obydwa pokazy, zarówno na E3 i Gamescom wywarły chyba na wszystkich pozytywne wrażenie. Sam osobiście miałem okazję pograć na Gamescomie ciężko się do czegokolwiek przyczepić, grafika ładna i dopracowana w szczegółach, do tego naprawdę mnóstwo różnych opcji i snajperski klimat połączony z open worldem to coś czego mi brakowało w podobnych produkcjach.
auron515

Dołączył: 02 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-02, 08:47  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Super, że starają się podciągnąć tą markę na wyższy poziom. Uwielbiam gry snajperskie, więc nie mogę doczekać się nowego tytułu CI games. Ciekawie zapowiada się "open world". Miejmy nadzieję, że im się uda!
Susano88

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 1
Post 2015-09-17, 12:25  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz... Odpowiedz z cytatem
Szczerze jestem po stronie tych co to nie mogą sie doczekac tej gry....serio, wyglada swietnie, opcja z dronem no po prostu rozpie***la system, ciche zabijanie zamiast głupiego strzelania, i czekanie ze sniperka na ostatniego bossa...no plis ! no i jeszcze raz grafika Very Happy BAJKA !!!!
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - pierwszy pokaz...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!