Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay...

Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-12-27, 17:43  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay z misji odbicia zakładnika
Reklamy
Gracz Gość



Post 2016-12-27, 17:43  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajna misja - jak ja dawno nie oglądałem ładnej zimy w grze, wnioskując po tym fragmencie mogę liczyć na więcej w tym tytule?! No bo zauważyłem że pogoda się zmienia a to już jest niezły myczek w grze.
Deblista Gość



Post 2016-12-29, 00:23  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Trochę mnie martwi, że nasz protagonista jest takim Johnym Rambo. Strzela ze snajperki, walczy wręcz rzuca nożem, konstruuje jakieś ładunki wybuchowe i pewnie jeszcze do tego świetnie gotuje Razz Mam nadzieję, że poziom trudności gry będzie wystarczająco dobrze zoptymalizowany i na poziomie "Hard" będzie na prwade ciężko. Oprócz tego nie mam żadnych zastrzeżeń. Gra wygląda bardzo ładnie i Far Cry-owy klimat bardzo mi odpowiada
chtimi Gość



Post 2016-12-30, 19:54  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
"Trochę mnie martwi, że nasz protagonista jest takim Johnym Rambo. Strzela ze snajperki, walczy wręcz rzuca nożem, konstruuje jakieś ładunki wybuchowe i pewnie jeszcze do tego świetnie gotuje Razz Mam nadzieję, że poziom trudności gry będzie wystarczająco dobrze zoptymalizowany i na poziomie "Hard" będzie na prwade ciężko" Prawdopodobnie na poziomie hard istotnie bedzie ciężko, skoro jak twierdzisz on dobrze gotuje. To moze byc dla gracza próg nie do przeskoczenia:)) A serio - jak nie widze tutaj jakiegoś szczególnego Rambowania. Gdyby to była akcja w okolicach frontu na którym walczy jego armia, to można by dyskutować nad tym wszystkim, co on robić musi. Bo gdzie wsparcie? Ale skoro akcja solowa za linia frontu (dodajmy - bardzo daleko) to inna historia i jest to logiczne na swój sposób.
Enter Gość



Post 2017-01-06, 16:04  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Fajnie wygląda ta zima. Jak dla mnie wygląda naturalnie i wiarygodnie, a umówmy się, że realizm w tego typu grach też jest całkiem ważny. Zaplusowali u mnie tą zmiennością pór roku.
Hitman Gość



Post 2017-01-06, 19:49  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Czyli jednak misje będą zróżnicowane a nie tylko wpaść i zabić kolejny cel. W sumie odbijanie zakładników to też rola żołnierza więc będzie to na pewno ciekawa odmiana od ciągłego strzelania. Misja typowo dla ludzi skradających się i umiejących po sobie posprzątać, trochę jak Hitman Smile Więc mi się podoba. Będę czekał dalej z niecierpliwością na kwiecień i premierę tej gry. 3 miesiące jakoś zlecą więc nie ma ciśnienia.
Enter Gość



Post 2017-01-11, 22:51  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
@Hitman Myślę, że takie odbijanie jeńca to takie dodatkowe smaczki w SGW3, dlatego może być ciekawie. Zawsze coś innego. Może to niejeden taki dodatkowy, ciekawy element. Very Happy
franek Gość



Post 2017-01-17, 00:22  //  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay... Odpowiedz z cytatem
Nowy materiał zawsze dodaje smaka. Takiego napięcia i wyczekiwania bo w sumie nie wiadomo czy CI Games po tym fragmencie pokaże Nam coś jeszcze przed premierą. Wiadomo każdy gracz chciałby wiedzieć więcej i więcej o produkcji na którą czeka. Dla mnie gameplay fajny i przynajmniej widać różnorodność misji, a nie tylko idź do przodu i zabijaj wszystko co się rusza. Dla mnie gra zapowiada się co raz to lepiej na każdym pokazywanym materiale.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper: Ghost Warrior 3 - nowy gameplay...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!