Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera...

Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-09-23, 23:16  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Sniper Elite 4 - bonus do preordera pozwoli zabić Hitlera
Reklamy
Maniek Gość



Post 2016-09-23, 23:16  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Miło się ogląda, jak te ciałka sa tak beztrosko wręcz traktowane. Zasanawiające jes tylko to, że tak często musimy upolować Fuhrera. Czyżby miał więcej niz 9 żyć?Smile Co do damej gry to będzie pewnie kawał solidnego TPP. Warto mieć na uwadze, że parę tygodni wcześniej wychodzi Sniper Ghost Warrior 3, który tez oferuje otwarty świat oraz wprowadza szereg zmian.
Królik Roger Gość



Post 2016-09-24, 14:31  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
O tak, świeże mięsko pokazano w tym trailerze. Znaczy się nie takie świeże, ale ładnie podane. Jak mnie pamięć nie zwodzi to motyw z wyskakująca bombo chyba jest nowy? Tak czy siak zrobił wrażenie. Szkoda tylko, że ukazuje się tak blisko Sniper Ghopst Warrior 3, który będzie wydany wcześniej. Ludzie jeszcze nie skończa ogrywać tytułu od CI Games, a już będzie trzeba szykować portfel na kolejną grę. Cóż, zawsze się można wstrzymać i poczekać na jakąś promocję.
Wiluś Gość



Post 2016-09-24, 15:16  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Gracze lubiący takie atrakcje będa w niebo wzięci. Nie dośc, że Se miało całkiem przyzwoity czas kampanii to jeszcze jak się złoży pre-ordera to dostanie się DLCka. Miłe. Jednak jak tak spojrzę na rynek to juz podobny, o ile nie ten sam zabieg, wcześniej wykonało CI Games ze swoim Sniper Ghost Warriorem 3. Co by nie byłó zapewne im blizej premier bou gier to będa pojawiac się informację o bogatszych wersjach wersjach w skład których będzie chodzic owy DLC.
Florien Gość



Post 2016-09-28, 23:18  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Kolejny raz Hitler, pytanie czy tym razem się uda Smile Ja osobiście czekam na gry ogólnie w tematyce snajperskiej więc Sniper Elite 4 tak samo jak i gra, która ukaże się troszkę wcześniej - Sniper Ghost Warrior 3 trafiają w me gusta. Więc początek przyszłego roku będzie obfity. Jak dla mnie gra prezentuje się fajnie ale mam nadzieję że niedociągnięcia zostaną zlikwidowane, tak jak i Hitler tym razem (oby).
Bary Gość



Post 2016-09-29, 20:38  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Co do Sniper Elite 4 to prezentuje podobny poziom jak poprzednie części tej serii, a Sniper Ghost Warrior 3 to póki co wydaję się spory progres odnoście wcześniejszych części. Obie gry zapowiadają się ciekawie i do tego każda z nich z pre-orderem daje jakąś dodatkową misjęSmile Pytanie co kto lubi zabijanie Hitlera w SE4 czy może misje kobietą Smile
chtimi Gość



Post 2016-09-30, 19:20  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Adolf jak lenin - wiecznie zywy. Smieszno i straszno, co bardziej? Ale glowa nie boli - upoluje sie. Najpierw polowanie snajperskie nr 3. Nie ma sprawy - bardzo dobrze. zapowiada sie swietnyj rok dla snajpierow.
Balorg Gość



Post 2016-10-01, 20:29  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Ten zwiastun całkiem fajnie wygląda, choć to w większości zasługa X-rajów. Zawsze w tej serii to lubiłem, jednak poza tym trudno w niej o jakies nowe elementy czy powiewy świeżości. No dobra, w SE3 dali maskowanie dźwiękiem. W tej wersji jakoś tych innowacji nie widzę, ale widże je w Sniper Ghost Warrior 3 i dobrze, że wychodzi pierwsza. Będzie do ogrania, a SE4 jak nieco potanieje.
Honza Gość



Post 2016-10-01, 22:00  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
Moge się spokojnie zgodzić co do stwierdzenia, że to będzie dobry rok dla miłośników snajperów w grach. Dostaniemy prezentowaną czwarta częśc Sniper Elite. Solidny update poprzedniej części, która wypadła dość dobrze i otrzymała spora liczbę DLC. Jednak jej cena jeszcze do dziś potrafi zastanowić. Prawie na samym początku przyszłego roku otrzymamy polskiego Sniper Ghost Warrior 3, który zupełnie zmienił podejście do tematu. Wiele wskazuje na to, że ze średniej gry wyjdzie prawdziwy potwór, do którego też przewidziano DLC, a jeden jest dodawano w pre-orderze. I tym razem nie polujemy na Adolfa:)
rzebratek Gość



Post 2016-10-13, 10:28  //  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera... Odpowiedz z cytatem
@ Honza - napisałes " I tym razem nie polujemy na Adolfa:) " No jak to? Albo nie załapałem kontekstu, alebo sie mylisz bo własnie w Sniper Elite 4 haczykiem na klientów ma byc mozliwość wstępnego polowania na Adolfa. No chyba, że masz tu na myśli Sniper Ghost Warrior 3 gdzie faktycznie na Adolfa nie polujemy, bo juz od pewnego czasu raczy nie żyćSmile Żyje natomiast ta laska, która można popreorderowac w Sniperze ale toi już inna historia.
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Sniper Elite 4 - bonus do preordera...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!