Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy...

Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-02-02, 16:03  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy maratończyk - nasz test
Reklamy
Bojar Gość



Post 2017-02-02, 16:03  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Serio potrafi trzymać kilka dni na jednym ładowaniu? Pal licho całą resztę - jeżeli tak jest to wchodzę w to Smile
Jotgie

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 137
Post 2017-02-02, 19:54  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
A ma NFC? Dla mnie bardzo ważne, gdyż intensywnie korzystam z płatności zbliżeniowych.
PS. Mi ta bateria starczy ledwo na dzień. Ale ja rozmawiam minimum godzinę dziennie i ze 2 godz. używam fona jako punkt dostępowy do internetu. Obecnie mam protoplastę tego fona bo NEXUSa 6 od Motoroli jeszcze wtedy, ma baterię 3400 ale do 15-tej mi nie starcza...
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2017-02-02, 22:37  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Tak ma na pokładzie również i NFC. Przy użyciu jak mówisz myślę, że 2 dni minimum na jednym ładowaniu Smile
Filip Gość



Post 2017-02-05, 16:36  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Mam Lenovo P2 i potwierdzam, że czas pracy baterii bije konkurencję na głowę. Wcześniej miałem Samsunga Galaxy S6 i nie ma kompletnie porównania. Super działa skaner lini papilarnych. W Samsungu - szczególnie w modelach w których trzeba było przeciągać palcem przez przycisk nie działało to zbyt dobrze i trzeba było często po 2x to robić. W Lenovo P2 działa to genialnie i jest to lepsze umiejscowienie, niż np. w Huawei, gdzie jest skaner na pleckach pod aparatem. Lenovo P2 może nie ma jakiś niesamowitych wodotrysków ale bateria robi różnicę. Bardzo polecam szczególnie, że nie kosztuje majątku.
Edi Gość



Post 2017-02-09, 20:19  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał, że czas pracy na baterii to kluczowa kwestia. Ludzie wykorzystują 30% możliwości swoich smartfonów ale 100% userów wykorzystuje baterię na maxa. Dlatego to tak ważne.Brawo.
ptaq Gość



Post 2017-03-24, 14:48  //  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy... Odpowiedz z cytatem
Smartfon, który daje wolność ... BUHAHAHAHAHAHAHAHA
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Komentarze do: Smartfon Lenovo P2 - Prawdziwy...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!