Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy

Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-04-10, 08:30  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Słynne drinki alkoholowe - przepisy
Reklamy
michal35

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 16
Post 2013-04-10, 08:30  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Spróbujcie żubrówki palonej z colą, prosty i niezawodny drink na szybko Smile
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2016-04-29, 07:57  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
U mnie przede wszystkim klasyczne rozwiązania, czyli wódka + cola, ale unikając alkoholi kiepskiej jakości. Musi to być połączenie Pure Vodka z colą, bo kiepskiej jakości alkohol nie daje takiego efektu. Ta wódeczka jest delikatna, dobra będzie też dla kobiet, a jednak efekt smakowy daje mega.
Renia Gość



Post 2017-10-17, 20:00  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Bardzo popularne jest też picie tzw. bomb energetycznych. Przepis i sposób picia jest bardzo prosty. Do szklanki, np. od whisky, nalewamy wybrany napój energetyczny o dowolnie wybranym smaku, po czym wrzucamy do niej kieliszek z wybranym alkoholem.
Aniela Gość



Post 2018-07-18, 11:18  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Mój ulubiony drink to French 75 - po raz pierwszy piłam w moim ulubionym barze, Bubbles, i od razu zakochałam się w tym smaku. Od tego czasu odwiedzam ich jeszcze częściej :p Polecam każdemu!
Jonaldo

Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 35
Post 2018-07-20, 19:05  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Najlepsze drinki moim zdaniem są na bazie rumu. Cuba libre, Mojito to moje ulubione
fleszyn

Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 913
Post 2021-04-16, 06:49  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
No to ja dorzuce tutaj mój autorski przepis na drinka
Wódka, dużo limonki albo cytryny i sprite, UWAGA można się szybko upić Wink

Z tych sprawdzonych Manhattan drink - na stronie jest przepis.
60 ml amerykańskiej bourbon whiskey,
30 ml słodkiego wermutu,
2–3 krople angostury.
Prosty i praktycznie wszystkim smakuje.
krawczyk

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 530
Post 2021-07-26, 13:26  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Hej, chciałem się tylko podzielić moją "bardziej pijalną" wersją Negroni. Jest to jeden z moich ulubionych koktajli, natomiast społeczeństwo nie bardzo akceptuje. Żeby z klasycznego Negroni, czyli:
Gin/Campari/Czerwony wermut 1:1:1
Zrobić coś co przejdzie na grillu polecam:
Gin/Campari/Czerwony wermut 0.5:0.5:2
Albo zastąpić campari apperolem.

Do zakupu alkoholu polecam hurtownie alkoholu alkoparty http://www.alkoparty.pl/wodki Można dostać dobrej jakości alkohole na wesele i nie tylko.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2022-09-18, 20:35  //  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy Odpowiedz z cytatem
Ciekawe propozycje

__
https://aleksander-print.com/
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Słynne drinki alkoholowe - przepisy
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!