Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg

Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-07-20, 13:22  //  Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg
Reklamy
lena34 Gość



Post 2016-07-20, 13:22  //  Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg Odpowiedz z cytatem
wszystko jest fajnie, do momentu kiedy pojawia się problem na linii partner-partnerka przy zbliżeniach. u nas zwyczajnie facet nie jest w stanie stanać na wysokości zadania, jesli wiecie co mam na myśli. macie jakieś doświadczenia ze środkami, które działają długofalowo? nie chcę takich śmieciowych na chwilę przed, bo to psuje całą zabawę...
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2016-07-31, 19:29  //  Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg Odpowiedz z cytatem
mnie, mojego partnera w sumie koniec końców też-takie tabletki co się bierze tuż przed w pewnym momencie do szału doprowadziły. nie da się tego używać i dodatkowo cieszyć się seksem, no nie da się. teraz szukamy czegoś do regularnego przyjmowania, bo chociaż nadzieja, że takie tabletki działają na poważnie
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Seks i jego dobroczynny wpływ na mózg
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!