Forum Banzaj.pl » Sztuki walki » Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El...

Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-11-06, 23:03  //  Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El Testosterona"
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-11-06, 23:03  //  Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El... Odpowiedz z cytatem
Ja proponuje dla Najmana Taniec z Gwiazdami moze tam da rade, bo sportowcem to on nie ma szans zostac.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-11-06, 23:06  //  Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El... Odpowiedz z cytatem
Najśmieszniej w tym wszystkim ze Najman po tylu porazkach ciagle zapewnia mega duza ogladalnosc i co za tym idzie zyski. Nie zdziwie sie jak ( niestety ) bedziemy musieli jeszcze go pare razy zobaczyc, bo nie bedzie lepszej osoby na jego miejsce.
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-11-06, 23:10  //  Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El... Odpowiedz z cytatem
To ja mam pomysl na nowy program "Gwiazdy walczą z Najmanem" Smile moze z amatorami cos wygra
Forum Banzaj.pl » Sztuki walki »  Komentarze do: Saleta vs Najman - "Chemek" pokonał "El...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!