Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler...

Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-11-13, 09:20  //  Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Rusza wspólna kampania marek Kettler oraz Polar
Reklamy
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2013-11-13, 09:20  //  Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler... Odpowiedz z cytatem
Mam orbitrek marki kettler. Kupilem kupe lat temu ale w zeszlym roku jeden z elemntow sie skrzywil. Serwis przyjechal do domu i naprawil za male pieniadze. To byla wada konstrukcyjna i w swoim czasie bylo to naprawiane za darmo. U mnie sie kurzyl z 6 lat i dlatego tak pozno wyszlo. Ale wazne ze po 8 latach bez problemu mozna bylodostac czesc zamienna. W przypadku chinskich no nnamemoglbym o tym tylko pomarzyc.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2013-11-13, 11:12  //  Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler... Odpowiedz z cytatem
Potwierdzam, że Kettler to dobra marka. Sam mam wiosło Kettler Coach E. W komplecie był pas napiersiowy z czujnikiem Polar. Wszystkie informacje są wyświetlane na ekranie zamontowanym na korpusie wiosła. Początkowo obawiałem się, że będzie krępował ruchy ale nie ma z tym żadnego problemu. Dobra bardzo rzecz, bo można sobie regulować tempo tak aby puls był w optymalnym zakresie.
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Rusza wspólna kampania marek Kettler...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!