Forum Banzaj.pl » Hydepark » Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby...

Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2012-11-23, 14:16  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby jak sobie z nim radzić
Reklamy
roste

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 2
Post 2012-11-23, 14:16  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
A kojarzycie suplement diety Power4sex? Dostępny jest w żelu i tabletkach, podobno jeden z lepszych, jeśli chodzi o poprawę potencji.
boluś

Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 1
Post 2013-02-25, 10:20  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Najlepsze są sprawdzone sposoby na przedwczesny wytrysk. Ja od kilku miesięcy stosuję preparat, na który natrafiłem całkiem przypadkiem. Muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się tak pozytywnego działania. Ale jednak.
Andrew

Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 1
Post 2013-10-07, 11:47  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe te porady w artykule ale jakoś te naturalne metody na mnie nie zadziałałySmile
jenczyk

Dołączył: 04 Lip 2012
Posty: 25
Post 2013-11-20, 14:26  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Na mnie też niestety naturalne sposoby nie zadziałały. Sad A starałem się bardzo, rzuciłem fajki, ograniczyłem picie – więc niezłym ascetą zostałem hehe . Nic jednak nie pomogło, więc zacząłem stosować naturalny suplement Permen KING (pytałem tutaj zresztą o niego) i w końcu coś mi pomogło, coś ruszyło (a dokładniej ten kolega na dole Razz).
Marcin Klimczyk

Dołączył: 18 Paź 2014
Posty: 1
Post 2014-10-18, 17:59  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Ja miałem duży problem z przedwczesnym wytryskiem. Niewiele brakowało straciłbym dziewczynę. Na szczęście pomogły ćwiczenia mięśni Kegla
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-10-23, 13:05  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Środek nazywa się iqman, to było jedyne co mnie faktycznie pomogło, a było już bardzo źle, w zasadzie nie było mowy o sexie. Po kilku tygodniach wszystko się odwróciło. Nie wiem jak to możliwe, ale jestem w stanie się kochać nawet ponad godzinę, a penis dalej jest gotowy. Jak długo to jest możliwe?
Jamison Gość



Post 2024-02-08, 23:31  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Wow, marvelous weblog format! How lengthy have you
been running a blog for? you made running a blog look easy.
The total look of your website is magnificent, as well as the content!
You can see similar: https://ricardos.shop and here https://ricardos.shop
Wilson Gość



Post 2024-03-02, 18:55  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Does your blog have a contact page? I'm having a tough time locating it but, I'd like to shoot you an email.
I've got some suggestions for your blog you might be interested in hearing.
Either way, great website and I look forward to seeing it expand over time.
I saw similar here: sklep internetowy and also here:
sklep online
Monte Gość



Post 2024-03-28, 05:54  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Hi there! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I'm
trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good gains.
If you know of any please share. Cheers! You can read similar blog here: E-commerce
Garnet Gość



Post 2024-03-29, 03:39  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Howdy! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine
Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing very good results.

If you know of any please share. Thanks! You can read similar art here:
E-commerce
Thad Gość



Post 2024-03-30, 05:42  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Hi there! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for
some targeted keywords but I'm not seeing very good gains.
If you know of any please share. Cheers! You can read similar text
here: Sklep online
Angelo Gość



Post 2024-04-03, 20:07  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Hello! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?
I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords
but I'm not seeing very good gains. If you know of any
please share. Thank you! I saw similar art here: Backlink Building
Brianne Gość



Post 2024-04-04, 15:06  //  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby... Odpowiedz z cytatem
Hi there! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm
not seeing very good gains. If you know of any
please share. Cheers! I saw similar art here: Hitman.agency
Forum Banzaj.pl » Hydepark »  Komentarze do: Przedwczesny wytrysk? Nietypowe sposoby...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!