Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra...

Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-06-14, 21:00  //  Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Premiera Enemy Front - polska gra trafiła do sklepów
Reklamy
Okalot

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 8
Post 2014-06-14, 21:00  //  Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra... Odpowiedz z cytatem
Gra wygląda na przyzwoitą i taka jest. Enemy Front może nie powala na kolana pod względem graficznym ale śmiało można powiedzieć, że wszystko to co pokazywali na zapowiedziach pokrywa się z rzeczywistością. Nie koloryzowali i to mi się podoba. Ja byłem zainteresowany tą grą, kupiłem i gram. Singleplayer jeszcze nie skończony ale to kwestia czasu z tego co słyszałem to po woli kończę bo kampania trwa 10 godzin więc niedługo przesiądę się na multi:)
Aleksjej

Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 2
Post 2014-06-14, 22:02  //  Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra... Odpowiedz z cytatem
Mogę powiedzieć co nie co na temat gry. Chociaż, żaden ze mnie ekspert. Jestem właśnie w trakcie kampanii. Moje spostrzeżenia, to że graficznie mogłoby być lepiej, dubbing niestety nie jest najlepszy i przeciwnicy mogliby być troszkę bardziej rozgarnięci...ale jest też sporo plusów. Na pierwszy rzut to,że mamy Powstanie Warszawski które ciągle się przewija, lokacje które wyglądają bardzo ładnie. I najważniejsze, że to strzelanka o II WŚSmile Razem do kupy daje to naprawdę niezłą zabawę. A tym bardziej, za niezbyt wygórowaną cenęWink
Okalot

Dołączył: 09 Kwi 2014
Posty: 8
Post 2014-06-15, 23:45  //  Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra... Odpowiedz z cytatem
Całkowicie się zgadzam:) Za dodatkowy plus dla Enemy Front można uznać fakt, że mamy możliwość wyboru misji, którą chcemy w danej chwili uczestniczyć. Zaskoczyło mnie to trochę bo myślałem że jedyne co będziemy mogli wybrać to broń jakoś przed rozpoczęciem misji. Myślę że fajnie to wymyślili:) A i co takiego pozytywnego jeszcze przykuło moją uwagę to opcja malowana znaku Polska Walcząca na murach:D Tego też się nie spodziewałem:)
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: Premiera Enemy Front - polska gra...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!