Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy...

Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-10, 22:48  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Pożyczka przez internet - wybieramy lepszą razem z marketpozyczka.pl
Reklamy
win Gość



Post 2018-11-10, 22:49  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
przez internet założyłem konto bankowe, nowe, bezpiecznie wszystko wyszło ok. Zaraz po otwarciu mam możliwość kredytu odnawialnego
win Gość



Post 2018-11-10, 22:49  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
przez internet założyłem konto bankowe, nowe, bezpiecznie wszystko wyszło ok. Zaraz po otwarciu mam możliwość kredytu odnawialnego
olafff Gość



Post 2018-11-19, 13:01  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
na czym polega taki kredyt?
tolek Gość



Post 2018-11-24, 11:46  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
kiedy skończą ci się pieniądze na koncie, możesz normalnie zapłacić kartą w ramach takiego kredytu Smile
Malwa Gość



Post 2018-11-26, 10:40  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@win też tak czasami pospisuje umowy przez neta nie mam cierpliwości ani czasu żeby chodzić do placówek i załatwiać takie rzeczy osobiście
@tolek bardzo fajna opcja z tym kredytem ale jestem zdziwiona że zaraz po otwarciu już można sie starać o taki kredyt żadnych warunków spełnić nie trzeba ?
olafff Gość



Post 2018-11-26, 11:51  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@malwa ja bardzo nie lubię urzędów, urzędników i wszystkiego, co z tym związane, dlatego fajnie by było móc założyć konto przez internet, tylko czy rozwiązać umowę ze swoim bankiem też tak można?
@tolek ile trzeba się starać o taki kredy?
Patryk Gość



Post 2018-11-30, 10:51  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@olafff możliwość zakładania konta przez internet jest bardzo wygodna, robisz to o której chcesz i nie musisz się denerwować niepotrzebnie Smile
@win korzystałeś kiedyś z takiego kredytu?
olafff Gość



Post 2018-12-01, 09:59  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@win w jakim banku masz taką możliwość?
@Patryk wygodne na pewno, ale jak to właściwie wygląda i czy jest bezpieczne?
Malwa Gość



Post 2018-12-02, 10:40  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@olaf a ile czasu można zaoszczędzić przez takie podpisywanie umów Smile w takich placówkach naprawdę trzeba trochę postać @ olaf a czemu taka opcja miałaby nie być bezpieczna ? Kurier przychodzi,czytasz umowę, podpisujesz Smile
Patryk Gość



Post 2018-12-02, 19:41  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@Malwa co racja to racja. A w domu możesz wszystko na spokojnie przeczytać nie czując na sobie wzroku innych.
@Malwa niektórzy się obawiają, że kurier otworzy przesyłkę i wtedy ma wszystkie nasze dane
weryk Gość



Post 2018-12-03, 12:59  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@Patryk a czy kurier nie czeka aż podpiszemy umowę?
@win w jakim banku jest możliwość skorzystania z takiego kredytu?
dusia Gość



Post 2018-12-04, 10:46  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@weryk dobre pytanie, też mnie to zastanawia. Ale nawet jakby czekał to wydaje mi się to mimo wszystko mniej stresujące, a i tak chociaż czas się zaoszczędzi.
@weryk taka możliwość jest chyba w kilku bankach, ja się z nią spotkałam w bgż Smile
Zeta Gość



Post 2018-12-04, 11:16  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@dusia racja, bardziej komfortowo czujesz się u siebie w domu,ale jednak jak widziszze ktos czeka i czeka to tez masz nerwy.
@dusia mówisz o kredycie odnawialnym ?
Malwa Gość



Post 2018-12-04, 18:04  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@Patryk też tak może się zdarzyć i co może podejrzeć nasze dane które są już wszędzie ? U lekarza, w urzędach czy nawet na siłowni ? Smile
@Zeta a jak dokładnie działa ten kredyt odnawialny?
olcia Gość



Post 2018-12-05, 13:17  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@Malwa wszędzie dane mogą wypłynąć, więc nie ma co panikować.
@Malwa kredyt odnawialny jakby powiększa saldo twojego konta o daną kwotę po prostu i możesz ją wykorzystać kiedy chcesz.
Patryk Gość



Post 2018-12-06, 11:01  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@olcia lepiej przestać popadać w paranoję Smile
@olcia kiedy można się starać o taki kredyt?
zeta Gość



Post 2018-12-09, 15:13  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@patryk na pewno musisz mieć zdolnosc kredytową żeby się o niej starać.
@olcia nie ma co bać się na zapas że nasze dane wypłyną albo ktoś je wykradnie.
alibaba Gość



Post 2018-12-11, 11:49  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@zeta najlepiej to nigdzie nie podawać danych bo jeszcze wypłyną haha. Trzeba mieć zdrowy stosunek do tego. A zdolność kredytowa to podstawa
@Patryk od razu jak założysz konto w konkretnym banku Smile
Zeta Gość



Post 2018-12-11, 23:47  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@alibaba a o jakim konkretnym banku mówisz? Tylko w jednym jest taka możliwość ?
@alibaba no w sumie racja, w paranje wpadac nie ma co, ale zdrowy rozsądek i czujność trzeba zachować. Dlatego zakłądanie konta zrobiłabym osobiście Smile
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!