Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy...

Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
control Gość



Post 2018-12-13, 11:52  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@zeta ja tam zakładałem konto bankowe przez neta, kurier przyszedł, podpisałem papiery no i tyle. Żadnych niespodzianek nie było
@alibaba często przy zabieganiu o kredyt trzeba trochę się postarać żeby bank nam go przyznał, a tutaj dają ci taką możliwość od razu po założeniu konta ? korzystałeś ? Smile
Reklamy
ojciec Gość



Post 2018-12-13, 13:54  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@Zeta no jeżeli ktoś się boi to jedyne, co pozostaje to pójście osobiście do banku. To ma być ułatwienie, a nie dodatkowy stres.
@control ja się zastanawiam, czy skorzystać. teraz idą święta i przydałaby się dodatkowa kaska. a że oprocentowanie małe to nie będzie potem płaczu.
Zeta Gość



Post 2018-12-13, 20:58  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@ojciec a jaki % tam jest? DO jakiej kwoty można dostac taki kredyt?
@ojciec no dokładnie, nie ma co się streswać na zapas, ale jak ktoś jest zabieganym biznesmanem to takie metody sa dla niego jak znalazł.
Oskar Gość



Post 2018-12-14, 14:08  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@zeta możesz maksymalnie dostać 50tys zł na jakieś 10% +/- bo nie pamiętam dokładnego rrso. Ale wszsytko zależy od Twojej zdolności
@zeta co do wszystkie co przez internet to ja mam ograniczone zaufanie. Moim zdaniem są pewne sprawy które należy załatwic i dopilnować osobiście.
kysior Gość



Post 2018-12-14, 16:59  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
@oskar 50tys to sporo, ile est czasu żeby to spłacić?
@oskar ja też raczej poszedłbym osobiście, nie jestem aż taki wygodny, ale jak innym pasuje to jak najbardziej
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2019-06-04, 07:25  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
Polecam tutaj pożyczki społecznościowe. Bardzo dobre rozwiązanie
korzystne oprocentowanie
nie trzeba wielu dokumentacji
o wiele szybciej można otrzymać pieniądze niż w bankku.

Jesli szukacie pożyczki dla firmy to dobrym wyjściem będzie skorzystanie z usług portalu Future Capital. Daje możliwość uzyskania finansowania dla nowych firm, bez konieczności posiadania stazu.
http://www.kantorywalut.pl/pozyczki-spolecznosciowe-dla-firm-alternatywa-dla-pozyczek-bankowych/
zaspany57

Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 314
Post 2019-06-12, 09:03  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
Pożyczki przez internet mają tą zaletę, że wnioski są szybko rozpatrywane i pieniądze szybko trafiają na konto. Mi sie spodobała ta oferta https://kokos.pl/ Można za pomocą kalkulatora sprawdzić całkowity koszt, wysokość rat. Nie ma ukrytych kosztów, wszystko jasne i czytelne.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2020-02-24, 13:33  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
Z pożyczkami społecznościowymi bywa róznie. Bardzo czesto są udzielane na niewielkie kwoty, poza tym dochodzą tutaj spore ograniczenia jak również zabezpieczenia. Poza tym cała dokumentacja bywa problematyczna oraz są spore wymagania co do osób, które decyduja sie na taką pożyczke. Nie twierdzę, ze jest to zla opcja ale zwykle jest z tym o wiele więcej zachodu niż przy pożyczce w firmie prywatnej.

Polecam przy wyborze pożyczki postepować z głową i najlepiej porównać sobie oferty takich kredytów:
https://gotowka.org.pl/

Macie tutaj stronę, na której mozna porównać sobie oferty banków jak i firm prywatnych, te zmieniają się z miesiąca na miesiąc tak więc nie ma sensu podawać tutaj konkretnych danych.
error

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 962
Post 2021-02-02, 08:45  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
Z tego co wiem to wiele firm obecnie oferuje darmowe pozyczki. Są to na przykląd
vivus
wonga
filarum
ewentualnie polożyczka

Dobrze jest zorientować się

na jaką kwote maksymalnie mozna dostać finansowanie
jakie są warunki spłaty (jakie mozliwości firma oferuje w sytuacji jeśli będziemy mieli problem ze spłatą pożyczki)
jak również jakie sa opłaty dodatkowe
W sieci są dobre porównywarki, które pozwalają sobie to wszystko zestawić Jak tutaj http://pozyczyconline.pl/
Marlenka33

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 307
Post 2022-02-28, 01:53  //  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Odpowiedz z cytatem
kiedyś wzięłam taką chwilówkę przez internet, w zasadzie nie jedną a kilka i się zadłużyłam. na szczęście konsolidacja chwilówek pomogła mi wyjść z tej opresji i udało się ostatecznie wyjść z pętli zadłużenia
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Pożyczka przez internet - wybieramy... Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!