Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych...

Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-05-16, 19:33  //  Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych marek
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-05-16, 19:33  //  Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych... Odpowiedz z cytatem
Uwielbiam Gin Smile ale 300zl za butelke nigdy bym nie dal ;p
Kolega

Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 1
Post 2015-10-21, 22:52  //  Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych... Odpowiedz z cytatem
Dlatego ja zawsze powtarzam, że wszyscy gonimy za tym co zachodnie, a w ogóle nie patrzymy na to, co mamy dobrego w kraju i to za znacznie mniejsze pieniądze. Też lubie Gin, dlatego w monopolowym Lubuski Gin w garść, smakuje porządnie, a znaczny grosz zostaje w kieszeni.
Pavvel Gość



Post 2018-02-26, 22:10  //  Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych... Odpowiedz z cytatem
Z wymienionej dziesiątki piłem sześć. Gordons, to solidna podstawa, ale tylko podstawa. To klasyka za niewielkie pieniądze i chyba za to trafił na listę, bo jest sporo innych, lepszych których tu nie wymieniono. Jednym z nich jest Portobello - dżin produkowany w Londynie właśnie nie na Portobello. Polecam - wart swojej ceny. Następny jest nieco zbyt drogi, ale również wart przynajmniej sprobowania. To Jinzu - angielski dżin z japońską nutą. Jak ktoś lubi ten gatunek alkoholu warto spróbować chociaż raz. I jeszcze kwestia cen. Hendrick's w Anglii można kupić w sklepie za 28 funtów. Nie rozumiem dlaczego w Polsce przy mniejszej akcyzie na alkohol miałby być dwa razy droższy.
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Poznajemy świat ginu - 10 najlepszych...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!