Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z...

Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2018-11-19, 21:49  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Poznaj ranking top 5 smartfonów z dobrymi aparatami
Reklamy
Jotgie

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 137
Post 2018-11-19, 21:49  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
Jednak nie zawsze jest tak, jak to piszą... Huawei P20Pro faktycznie robi dobrze doświetlone zdjęcia nocne, ale wiele wychodzi nie ostro! Mam tego o fona od dnia premiery więc coś mogę o tym powiedzieć!
Roberto Gość



Post 2018-11-20, 07:42  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
Ja mam Samsunga Note 9, który ma aparat jak w s9 z poprawiony trochę softem i robi naprawdę piękne zdjęcia. Mam całkiem niezły kompakt z na pewno lepszą optyką i note 9 to niszczy w ustawieniach automatycznych. To tylko świadczy jak dużo można załatwić elektroniką i się tam.
uki83 Gość



Post 2018-11-22, 17:25  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
Pisząc, że smartfon robi zdjęcia porównywalne do lustrzanki to jak porównać Fiata 126p do VW Passata z 2018r.... Ale wyobrazni autorowi nie brakuje...
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 395
Post 2019-01-04, 23:18  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
Bezapelacyjnie najlepsze smarrfony wychodzą spod produkcji apple... miałem już kilka modeli i co jeden to lepszy. Z tych nowych nie wiem sam który bym wybrał, na razie nie planuję zmiany to nie orientowałem się. Ale na euro widziałem porównanie modeli iPhone X i iPhone Xr pewnie oba są godne uwagi.
Strongman

Dołączył: 14 Gru 2014
Posty: 75
Post 2019-09-11, 17:51  //  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z... Odpowiedz z cytatem
iphone jest zawsze na gorze chociaz ma wyswietlacze od samsunga, a wymiana szybki i wyswietlacza w telefonach apple jest najdrozsza
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Komentarze do: Poznaj ranking top 5 smartfonów z...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!