Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem...

Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-06-10, 17:13  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Powiększanie męskości kwasem hialuronowym - czy to naprawdę działa?
Reklamy
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2016-06-10, 17:13  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Swoją drogą ciekawe dlaczego akurat w Wenezueli ten zabieg jest taki popularny.
darioman Gość



Post 2017-03-23, 22:46  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Panowie, nie ma co powiększać penisów! Nie ważna wielkość - ważne, by wszystko działało jak należy! Kiepska forma nie sprzyja sprawności w łóżku, ja wspomagam się regularnie Permenem King. Trzeba brać go regularnie przez 5-6 tygodni, by zobaczyć pierwsze efekty. ale warto zaczekać!
szkot54

Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 54
Post 2017-04-04, 21:32  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Racja! Nie ma co kombinować przy tak delikatnym sprzęcie Wink jak działa to trzeba się umiejętnie posługiwać. Co do permenu to też uważam to za dobre rozwiązanie jak opadają siły Razz
Hans Gość



Post 2017-08-12, 08:13  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Nie lepiej jakies tabletki wziąśc, np taki ranking : http://powiekszanie-penisa.net/ranking-tabletek-na-powiekszenie-penisa/
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-11, 06:53  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak Wy ale sam nie pozwoliłbym sie dorwać do mojego penisa i coś tam wstrzykiwac.Co to to nie.Bałbym się,że jeszcze coś mi tam popsują i potem będe miał problemy z erekcja. Juz raz czytałem sobie relację jednego typa w siec, który opisywał,że powiekszał kwasem i efekty nie były takie dobre Sam skutecznie powiekszyłem tabletkami, Może nie jest to 10 cm, ale 2 na długości.Co czuć, widać.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-10-11, 11:53  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
A zdradzisz może jakim środkiem powiększyłeś? BO sam próbowałem powiększać jakiś rok temu ale w ciągu miesiąca brania tabletek nie było różnicy tak wiec je zarzuciłem i już do nich nie wracałem ;/Chodzi o to,ze kupiłem sobie jedno opakowanie na próbę.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-12, 08:26  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
I tutaj zrobiłeś błąd. Nie wiem jakie tabletki brałeś ale praktycznie żadne nie dadzą CI efektów po miesiącu. Nie ma takiej szansy. Dobre tabletki zawierają w sobie duże ilości L argininy i innych ziołowych wyciągów, które sprawiają,ze ilość krwi, która napływa do penisa jest o wiele większa.Zwiększają sie erekcje ( ogólnie to fiutek często Ci staje, nawet w mało spodziewanych miejscach ale to potem przechodi). Więcej krwi napływa do ciał jamistych i tym samym penis sie powieksza. Jesli miałbym Ci polecić jakiś środek to jest to Penis complete. Jeszcze penilarge mają dobre opinie ( z tego co wiem to zamienniki).
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2017-10-12, 12:37  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
No to ile konkretnie trzeba je brać i po jakim czasie są efekty? Bo już sam powoli zaczynam się załamywać. Mam penisa 10 cm i nie wiem czy cokolwiek mi w nim pomoże.
riddle

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 367
Post 2017-10-13, 05:57  //  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem... Odpowiedz z cytatem
Wbrew pozorom im mniejszy penis tym mogą być o wiele lepsze efekty w powiększeniu. U mnie pierwsze efekty pojawiły się w 2 miesiącu ( ale związane z erekcjami , również wcześniej trochę stresowałem się czy to działa czy jednak nie). Ale powiększenie nastąpiło dopiero w 3miesiacu. Teraz chciałbym jeszcze na dniach powtórzyć kuracje. Może jeszcze więcej się powiększy hehe:PP
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Powiększanie męskości kwasem...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!