Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za...

Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-01-18, 10:21  //  Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Posłanka PO chce karać finansowo za znęcanie się nad zwierzętami
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-01-18, 10:21  //  Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za... Odpowiedz z cytatem
Kary finansowe nic nie dadzą, bo taka patologia nie bedzie miala z czego ich spłacać. Ja bym im dawal jakies prace spoleczne albo cos w tym stylu.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-01-18, 10:24  //  Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za... Odpowiedz z cytatem
Podoba mi sie pomysl gdyby taki kretyn popracowal ze 3 lata np. w schronisku, sprzątając klatki dla zwierząt, dbając o ich czystość, itd moze nauczyłby się szacunku dla drugiej istoty.
Asik

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 836
Post 2011-01-18, 10:29  //  Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za... Odpowiedz z cytatem
Proponuję jeszcze karę za brak reakcji ze strony służb powołanych do pilnowania przestrzegania prawa, na razie bowiem ścigają jedynie (zresztą też słusznie) psich spacerowiczów, którzy nie sprzątają kup po swoich psach.
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Komentarze do: Posłanka PO chce karać finansowo za...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!