Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza...

Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-03-27, 10:01  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Porsche RS - tradycja i najnowsza technika
Reklamy
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-27, 10:01  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Połączenie tradycji z nowoczesnością, to wszystko odróżnia Porsche od swoich odwiecznych rywali. Samochody niemieckiego producenta mają po prostu duszę.

Ferrari i inne podobne marki, powoli tracą swoje najważniejsze cechy i stają się bezpłciowe.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2010-03-27, 17:41  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Mam zupelnie inne zdanie. Porsche uwazam, ze jest najbardziej technokratyczne i schematyczne. Ferrari wciaz potrafi czyms zaskoczyc.
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-31, 15:38  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Warto by było napisać, czemu Ferrari potrafi czymś zaskoczyć. Porsche jest idealne w każdym calu, niemiecki samochód jest jak poczciwy Niemiec.

Ferrari za to jest ekskluzywne, szybkie i daje radość z jazdy. Lecz spasowanie elementów we wnętrzu jest spartańskie, dając tyle pieniędzy za taki samochód oczekuje się porządnego wykonania nie tylko osiągów.

Porsche łączy te wszystkie cechy Smile.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-03-31, 20:58  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
A od kiedy najwazniejsza cecha Ferrari bylo spasowanie elementów? Akurat najnowsze modele Ferrari sa znakomicie wykonane w srodku, czego nie mozna bylo powiedziec o starych modelach Smile

Piszesz ze Porsche jest jak poczciwy Niemiec - wow swietna reklama dla auta sportowego Smile
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-03-31, 21:30  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Niemcy wszystko dla mnie mają najlepiej przemyślane, ja ich naprawdę szanuję. Co do Ferrari 430 trzeszczy i piszczy, nawet na prostej drodze, więc gratuluję spasowania. Za dużo mam doświadczenia z tymi autami.
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2010-03-31, 23:40  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Ferrari zaczyna sie tam, gdzie Porsche konczy trudno porowywac te marki. Poza tym w Ferrari silnik zaglusza chyba piski plastikow Smile
Easy

Dołączył: 25 Mar 2010
Posty: 112
Miasto: Staszów
Post 2010-04-01, 13:39  //  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza... Odpowiedz z cytatem
Można polemizować, każdy fan woli coś innego Wink. Jestem fanem Ferrari w Formule 1, ale samochody ich trochę nie trafiają w moje gusta.
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Porsche RS - tradycja i najnowsza...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!