Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją

Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-06-03, 14:47  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Pokarmy na problemy z erekcją
Reklamy
daniel.dorotkiewicz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 13
Post 2013-06-03, 14:47  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
zdrowa dieta po podstawa. Wiadomo to już od dawna.
mirakle

Dołączył: 22 Sty 2013
Posty: 274
Post 2014-11-03, 14:03  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
Środek nazywa się iqman, brałem to przez kilka tygodni i faktycznie podziałał, a dieta? Proszę was... kto jest najczęściej autorem rodzin wielodzietnych? Alkoholicy... Po kilku miesiącach z iqman sytuacja wyglądała bez porównania lepiej - nigdy więcej...
przyjemniak

Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 38
Post 2014-11-25, 20:13  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
@mirakle nie wydaje mi się że dieta nie ma wpływu n potencję. Może i alkoholocy są glowami wielodzietnych rodzin ale to raczej dlatego że się nie zabezpieczają i nie myślą - chłopki roztropki, a problemy z erekcją na pewno u nich są i to pewnie wcześniej niż u normalnie odżywiającego się faceta. Ja jak tylko zacząłem mieć problemy z erekcją zmieniłem dietę, zacząłem ćwiczyć i faktycznie wspierałem się permen kingiem ale ma on skład naturalny więc to tak jakbym jadł produkty wspomagające potencję. Nadal stosuję się do tych trzech sposobów - pamiętaj jesteś tym co jesz!
karinaina

Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 133
Post 2017-03-16, 23:47  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
ja myślę, że dieta ma ogromny wpływ na tę sferę. tak samo jak to, że mamy siedzący tryb życia, że mamy stresującą pracę, jest cała masa takich czynników, więc na dobry początek na pewno trzeba zacząć pracować nad sobą, próbować trochę zmienić tryb życia, ale dobrze też od razu wspomagać się suplementacją kiedy rzeczywiście po tej męskiej stronie coś niedomaga
marco Gość



Post 2017-05-08, 10:01  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
Stosuję zdrową dietę, ale niestety nie rozwiązało to moich kłopotów z utrzymaniem wzwodu, dlatego zdecydowałem się wspomagać maxigrą go. Lek szybko zaczyna działać, daje mocną erekcję i jest niezawodny
WielkiOn Gość



Post 2017-05-10, 17:36  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
Dieta to wiadomo. Trzeba jeść zdrowo nie tylko, żeby jak najdłużej być sprawnym w łóżku, ale po prostu, żeby być sprawnym. Tylko jest też coś takiego jak starzenie. Także po 50. czasem trzeba jednak łyknąć tabletkę z sildenafilem, żeby fajnie się bawić w łóżku Smile
marek Gość



Post 2017-09-15, 14:58  //  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem
Ja próbowałem różnych sposobów, żeby odzyskać pełną erekcją, ale nic nie pomagało. Dlatego wybrałem się do lekarza, żeby coś skutecznego mi przepisał. Dostałem maxigrę go i jestem z niej bardzo zadowolony. Lek działa błyskawicznie - erekcję mam po kilkunastu minutach i długo się utrzymuje. Bardzo polecam
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Pokarmy na problemy z erekcją
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!