Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi » Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają

Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-07-06, 11:47  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają
Reklamy
Endriu Gość



Post 2016-07-06, 11:47  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
Muszę żonie to pokazać. W końcu zrozumie, że po prostu dbam o siebie Wink
arek Gość



Post 2016-07-27, 13:30  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
hahahahah tutaj mam naukowe potwierdzenie https://notatek.pl/wyklad-piwo-sem-v nic tlyko sie napić Smile
kazimierz32

Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 168
Post 2016-08-26, 12:37  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
No i w końcu jakieś sensowne odkrycie Very Happy
brawo Gość



Post 2016-10-21, 14:12  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
Ja też żonie to pokażę jak zacznie krzywo patrzeć gdy będę wieczorem otwierał gnieowsza. Może i sama da się namówić.
Wojtek Gość



Post 2019-11-01, 19:09  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
Super! W końcu moja żona nie będzie mogła krzywić się na otwieranie prze mnie wieczorem butelki. Lubię codziennie napić się jednego piwka. Ja mogę dodać, że piwo jest dobre dla nerek. Tutaj ciekawy artykuł: www.piwo.to/zdrowie/czy-piwo-jest-dobre-dla-nerek
delmen

Dołączył: 25 Sie 2011
Posty: 401
Post 2020-09-23, 13:37  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest dla ludzi w odpowiednich ilościach pamiętajcie. Piwo osobiście wydaje mi się całkiem ok jak na alkohol. A jak powstaje i ile go pijemy jako naród to na https://www.wolepiwo.pl/ można się dowiedzieć. Ja na pewno zawyżam te dane. Lubię, szczególnie wieczorami po pracy. I koniecznie w butelce, by potem oddać.
sylwia4012

Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 1277
Post 2020-09-27, 14:51  //  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają Odpowiedz z cytatem
To bardzo dobra informacja.
___
kamizelka ratunkowa pneumatyczna
Forum Banzaj.pl » Alkohole, wina, cygara, papierosy, fajki i inne nałogi »  Komentarze do: Piwo jest zdrowe - naukowcy potwierdzają
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!