Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia » Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako...

Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2019-10-31, 09:32  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Piły łańcuchowe elektryczne jako podstawowe narzędzie profesjonalistów
Reklamy
Master Gość



Post 2019-10-31, 09:32  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
Używałem piły spalinowej. Nigdy więcej od czasu jak kupiłem sobie piłę elektryczną. Jasne w sytuacjach, gdy mamy do czynienia z cieciem przez wiele godzin to spalinowa jest niezastąpiona ale gdy sporadycznie chcemy sobie przyciąć drzewka czy tuje to elektryk jest najlepszym wyborem. Kluczem kupić markowy sprzęt a nie połasić się na tanią chińszczyznę no name.
Paweł Gość



Post 2019-10-31, 14:13  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
Miałem spalinową do ogrodu. Nigdy więcej. Podobnie jak podkaszarkę. Leżały i się kurzyły. Zmieniłem na elektryczne i jest bajka.
Felipe Gość



Post 2019-11-01, 17:35  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
Ja tam wolę spalinówkę. Z elektrykami na akumulatory jest najczęściej tak, że zabraknie prądu w najmniej oczekiwanym momencie. Spalinówka albo na kabel.
wojas Gość



Post 2019-11-05, 16:20  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
Używał ktoś pilarkę firmy Makita? Miałem wieki temu wiertarkę tej firmy i sobie chwaliłem ale od tego czasu minęło dużo czasu a wiem, że producenci raczej obniżają loty pod względem jakości. Stąd moje pytanie.
trender

Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 20
Post 2019-11-26, 09:41  //  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako... Odpowiedz z cytatem
wszystko zalezy od potrzeb, spalinowa jest dobra, ale jak ktoś pracuje w terenie i tnie dużo, jak koło domu to elektryczna wygodniejsza, cichsza i często znacznie tańsza. Co do makity - no marka ma swoją renomę, ale model modelowi nierówny, podaj czym tam ciałęś to się wypowiem. z elektryków spoko jest ryobi, tutaj nawet jest nr 1: https://www.narzedzia.pl/artykuly/jaka-pilarka-lancuchowa-ranking-elektrycznych-pilarek-lancuchowych-do-domu,5061.html
Forum Banzaj.pl » Majsterkowanie, warsztat, narzędzia »  Komentarze do: Piły łańcuchowe elektryczne jako...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!