Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD » Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy...

Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-05-12, 22:34  //  Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy kreują rzeczywistość
Reklamy
zuzzu

Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 1
Post 2010-05-12, 22:34  //  Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy... Odpowiedz z cytatem
wyglada super! Obsada jest swietna, soundtrack na pewno bedzie niezly, nie moge sie doczekac az zobacze kayah w roli aktorki! Wpadlam ostatnio tez na fan page'a filmu na facebooku, jest tam masa newsow, filmikow i nawet konkursy! Wystarczy wpisac na facebooku ?piksele film?!
juska81

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 1
Post 2010-05-13, 18:30  //  Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy... Odpowiedz z cytatem
oo, fanpage faktycznie ciekawy, moze nawet uda mi sie niedlugo cos wygrac, hehe.
Strasznie ciesze sie, ze trafilam na te strone, wczesniej nic nie slyszalam o tym filmie, nie wiem dlaczego, bo zapowiada sie naprawde fantastycznie.
Juz nie moge sie doczekac premiery 28 maja i zeby wlasnie zobaczyc jak Kayah sprawdzila sie w roli aktorki, mimo ze to z pewnoscia nie ona gra w filmie ?pierwsze skrzypce?. Smile)
Forum Banzaj.pl » Kino, film, DVD »  Komentarze do: "Piksele" - komedia o tym jak tabloidy...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!