Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry » Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny...

Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-12-16, 15:50  //  Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny wyglądać komputery
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-12-16, 15:50  //  Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny... Odpowiedz z cytatem
Wow! Normalnie maksymalny wypas. Opadła mi szczęka gdy to zobaczyłem. Trzymam kciuku żeby trafiło to do sprzedaży. Chociaż szczerze mówiąc nie bardzo w to wierzę.
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-12-16, 16:05  //  Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny... Odpowiedz z cytatem
Obudowa kosztuje pewnie wiecej niz zawartosc. Jezeli nie wejdzie do sprzedazy to moglliby chociaz wypuscic klawiature na rynek. Mam zabytkowa, poniemiecka maszyne i klawisze od razu mi sie z nia skojarzyly. Czad.
jack21

Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 131
Post 2009-12-16, 19:13  //  Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny... Odpowiedz z cytatem
No chciałbym go zobaczyć na żywca bo to co pokazali to tylko render komputerowy. Pewnie nigdy go nie zobaczymy na oczy Smile
Forum Banzaj.pl » Komputery - sprzęt, oprogramowanie, gry »  Komentarze do: PhilcoPC od SchultzeWORKS, tak powinny...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!