Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki » Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne...

Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-08-29, 21:54  //  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Pensje nauczycieli rujnują gminne budżety
Reklamy
Maniek1

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 573
Post 2011-08-29, 21:54  //  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne... Odpowiedz z cytatem
Szkoda ze u mnie w szkole nie bylo takich nauczycielek jak na zdjeciach Smile
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-08-29, 21:58  //  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne... Odpowiedz z cytatem
Z takimi nauczycielkami nie wiem, czy bym dal rade skoncentrować sie na nauce ;p
milanista

Dołączył: 17 Cze 2011
Posty: 30
Post 2011-08-30, 12:14  //  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne... Odpowiedz z cytatem
Nauczycielki fajne, to prawda.
Ale mnie ten zawód irytuje. Ludzie mają fajną prace i jeszcze narzekają. Mało pracują, wymyślają, że mają dodatkową pracę w domu (owszem, może przez pierwsze 2 lata pracy pracują 40h tygodniowo, ale później już jadą ze wszystkim z pamięci), narzekają, że mało zarabiają. A tymczasem zarabiają nieźle, zwłaszcza patrząc na czas jaki poświęcają na pracę, w dodatku co chwile mają wolne i jeszcze jakieś dodatki dostają. Bo o tym, że nauczycielom płaci się za leżenie na tyłku w czasie wakacji to myśleć mi się nie chce Wink

Wcale mnie nie dziwi, że pożerają taką część budżetu.
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-08-30, 22:41  //  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne... Odpowiedz z cytatem
masz duzo racij w tym co piszesz Smile do minusow dodalbym jeszcze uzeranie sie od 8- 16 z banda malolatow ;p ( a wiadomo jaka jest mlodziez w dzisiejszych czasach )

tak z ciekawosci wie ktos moze ile zarbia przecietny nauczyciel ?
Forum Banzaj.pl » Biznes, Finanse, Giełda, Firma, Podatki »  Komentarze do: Pensje nauczycieli rujnują gminne...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!