Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą?

Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2014-11-02, 13:28  //  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą? Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Owłosieni mężczyźni wyginą?
Reklamy
sonatusia

Dołączył: 21 Kwi 2014
Posty: 33
Post 2014-11-02, 13:28  //  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą? Odpowiedz z cytatem
To się trzeba zawziąć i zemrzeć przed 80. rokiem życia, żeby tych potwornych czasów nie dożyć...Sad Panowie, litości, jest tylko jedno miejsce na Waszym ciele, którego depilacja ma jakieś sensowne wytłumaczenie!
Arturroo

Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 8
Post 2015-03-04, 13:45  //  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą? Odpowiedz z cytatem
Czyli co jak depiluje plecy to jestem niemęski?? Zarost mam, włosy na klacie też mam. Plecy mnie wkurzały więc wydepilowałem sobie w salonie kosmetycznym . Nie tańczę w balecie, robię na budowie i z wydepilowanymi plecami też czuje się męsko tak jaki inni faceci w Łodzi którzy też się depilują.
witold232

Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 38
Post 2017-11-14, 16:29  //  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą? Odpowiedz z cytatem
w jakim sensie wyginą? Przeciez tu chodzi o depilacje pach albo np klaty. Sam chodze do Depilove i korzystam z depilacji woskiem! Uważam, że ciało bez owłosienia w tych strefach wygląda zdecydowanie lepiej.
witold Gość



Post 2018-02-08, 19:50  //  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą? Odpowiedz z cytatem
dlaczego mieliby wyginąć? Ja chodzę na depilację wraz z moją żoną do salony Beauty&Bar. Wszystko przebiega sprawnie i włoski które odrastają są słabsze, co ok 3 tyg chodzimy na depilację
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Owłosieni mężczyźni wyginą?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!