Forum Banzaj.pl » Książka » Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości...

Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2010-01-13, 20:39  //  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Orędzie. Tajemnica przyszłości - Robert T. Preys
Reklamy
Tamara

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 1
Post 2010-01-13, 20:39  //  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości... Odpowiedz z cytatem
Mój narzeczony kupił sobie ostatnio tą książkę - on w ogóle lubi tego typu literaturę. Jakieś pomieszanie fantasy,nauki,przygodówki itp. Przeczytał i był bardzo zadowolony - podobały mu się koncepcje i nietuzinkowość autora. Tak mówił przynajmniej. Powiedział żebym i ja sobie przeczytała. Ja i taka kobyła? heh, no powiedziałam,że zacznę. Jaka byłam zdziwiona, gdy zanim się obejrzałam przeczytałam pierwsze 100 stron. I....i przyznam , że przeczytałam do końca. Mój narzeczony miał rację, pomimo moich uprzedzeń i tego, że jestem kobietą lubiącą nieco romansidła. Przeczytałam, nie żałuję i z czystym sumieniem polecam ;D
Artur

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 1
Post 2010-01-13, 22:10  //  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości... Odpowiedz z cytatem
Witam
Orędzie, to wspaniała książka. Od lat nie czytałem nic bardziej fascynującego. Dostałem ją na gwiazdkę, a dziś skończyłem. Mam przeczucie, że będą dalsze tomy. To nadaje się na dobry, dobry film. Ciekaw jestem, jakie książki tego autora są jeszcze w sprzedaży.
Pozdrawiam
Artur ( Otem)
Rafal

Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1809
Post 2010-01-14, 00:24  //  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości... Odpowiedz z cytatem
Rozumiem Tamaro ze Artur to Twoj narzeczony i mieszkacie pod jednym dachem? Bo w przeciwnym razie uznam to za kiepski spam skoro piszecie z tego samego IP.
Wiktor

Dołączył: 08 Lut 2010
Posty: 1
Post 2010-02-08, 14:14  //  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości... Odpowiedz z cytatem
Doskonała książka i wspaniała rozrywka. Wyciąganie wniosków z treści i łączenie faktów. Inspirujący temat i dający do myślenia. Myślenia o świecie, przyszłości i roli człowieka w teraźniejszych i nadchodzących wydarzeniach. Powiem tak: ?Sienkiewicz naszych czasów?.
Forum Banzaj.pl » Książka »  Komentarze do: Orędzie. Tajemnica przyszłości...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!