Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe » Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera

Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-12-12, 16:17  //  Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera
Reklamy
DonVito

Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 94
Post 2013-12-12, 16:17  //  Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera Odpowiedz z cytatem
Mam ten amplituner. Nie kupicie innego tak wyposazonego w tej cenie. Cena / jakosc jest tutaj nie do pobicia. Polecam - naturalnie bardziej do kina domowego, niz wylacznie muzyki.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2013-12-12, 18:17  //  Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z kolegą. Też posiadam ten model a głównym powodem jego zakupu był fakt, iż posiada dwa wyjscia hdmi (jedno do telewizora potrzebuje a drugie do projektora). Świetną sprawą jest wbudowane wi-fi (nie potrzeba dodatkowego adaptera zewnętrzenego ale wszystko jest "pod obudową". Bardzo dużo wejść HDMI. Ogolnie dziwi mnie, że wciąż w amplitunerach jest tyle złącz analogowych - myśle, że to już przeżytek - powinni zmniejszyć ich liczbę o połowę a zamiast tego dać jeszcze ze 2 hdmi in i 1 hdmi out. Jedyny problem jaki mam to czasem na projektorze gubi obraz na kilkanaście sekund ale pewnie to wina taniego kabla HDMI 15m, który może nie dawać rady. Tak czy inaczej świetny sprzęt na lata (skalowanie do 4k). Polecam.
Forum Banzaj.pl » Sprzęt audio, DVD, TV, kino domowe »  Komentarze do: Onkyo TX-NR626 - recenzja amplitunera
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!