Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne...

Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2009-11-23, 20:42  //  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne zdjęcia modelu F10
Reklamy
Geminus

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 366
Post 2009-11-23, 20:42  //  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne... Odpowiedz z cytatem
Śliczne. Obecny model BMW 5 wciąż wygląda bardzo dobrze (poza kombi, które jest średnio udane - w stosunku do sedana) ale ten model na rok 2011 wygląda znakomicie i wydaje mi się, że BMW na dobre wyszła z marazmu stylizacyjnego. Powrót w chwale. A to oznaczenie F10. Wam kojarzy się tez w Formula 1?
swish

Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 265
Post 2009-11-23, 20:44  //  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne... Odpowiedz z cytatem
Ciekawe jak będzie wyglądać w środku. Pewnie nawiązanie do obecnej 7 - i bardzo dobrze. Powrót do konsoli zwróconej do kierowcy - a nie jakieś tragiczne budki suflera i geomertia rodem ze sklepu z ekierkami. Pod względem stylizacyjnym nowe BMW 5 wychodzi jak dla mnie na prowadzenie - w wyścigu z Audi A6 i nową klasą E.
darko

Dołączył: 21 Paź 2008
Posty: 207
Post 2009-11-23, 20:48  //  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne... Odpowiedz z cytatem
Nowe BMW 7 podoba mi sie. Nowe BMW 5 podoba mi się bardzo. Idac z ta logika nowa 3 bedzie przepiekna. Szkoda, ze nie zmienili w pierwszej kolejnosci wlasnie serii 3 ktora jako 4 drzwiowy sedan i kombi wyglada po prostu tragicznie. Jedynie coupe wyglada dobrze.
olo

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 147
Post 2009-11-23, 20:51  //  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne... Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie to E60 spokojnie moglo jeszcze na rynku ze 3 lata pociagnac. Wystarczylo zmienic fatalne wnetrze do ktorego nigdy nie zaakceptowalem. Coz, wyscig w klasie rozpoczyna sie na nowo. Pewnie jak to zwykle bywa przy testach klasy E, A6 i BMW 5 pierwszy test wygra najnowsze auto Smile
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Nowe BMW serii 5 - pierwsze oficjalne...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!