Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka » Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie!

Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2013-08-07, 15:49  //  Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie! Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Noszenie brody poprawia zdrowie!
Reklamy
daniel.dorotkiewicz

Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 13
Post 2013-08-07, 15:49  //  Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie! Odpowiedz z cytatem
Ja tam lubię się golić Smile Chociaż faktycznie wcześniej za tym nie przepadałem, ale to była bardziej kwestia tego że używałem jednorazówek. A odkąd dostałem od dziewczyny dobrą golarkę philipsa to nie mam problemów z zacinaniem się czy tego typu sprawami. także to jest indywidualna kwestia, ale ogólnie mam wrażenie że broda nie zawsze jest wygodna no i dziewczyny narzekają że je drapie. I jeszcze zależy jaka długość brody, ale latem nawet z krótką dużo bardziej się meczyłem.
Miszanga

Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 3
Post 2015-05-08, 23:43  //  Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie! Odpowiedz z cytatem
Coś w tym jest. ja też nie lobię się golić. teraz hoduję brodę na warkoczyki tylko nie wiem kto mi je zaplecie:)
adamus_p

Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 4
Miasto: Warszawa
Post 2015-06-23, 12:07  //  Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie! Odpowiedz z cytatem
Dobra wiadomość bo nie ogoliłem się do zera od 4 lat. Golę się maszynką do włosów Smile
Forum Banzaj.pl » Zdrowie, fitness, kulturystyka »  Komentarze do: Noszenie brody poprawia zdrowie!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!