Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 » Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego...

Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-07-19, 16:16  //  Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Niezależny abonament dla nowoczesnego mężczyzny
Reklamy
Filip Gość



Post 2017-07-19, 16:16  //  Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego... Odpowiedz z cytatem
No oferta faktycznie wygląda bardzo dobrze. Mam cały czas telefon na abonament i trzymało mnie przy tym ryzyko, że wyładują się środki w najmniej spodziewanym momencie. Ale przy ofertach nielimitowanych ten problem można zmarginalizować. A zaleta, że nie trzeba się wiązać umowami jest duża. Szczególnie jak nigdy nie biorę nowego telefonu wraz z konktraktem.
Gajowy Gość



Post 2017-07-21, 08:51  //  Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego... Odpowiedz z cytatem
Mam Virgin i sobie chwalę. Ale warto dokładnie sprawdzić sobie opłaty roamingowe za granicą.
szogun

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 150
Post 2017-12-11, 21:34  //  Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego... Odpowiedz z cytatem
Gajowy- u mnie też z Virgin Mobile oferta i bardzo jestem zadowolony, teraz jeszcze z tej promocji skorzystałem i za darmo kodem sobie dodatkowe 3 GB Internetu włączyłem więc tym bardziej jestem zadowolony, bardzo fajnie, że przed Świętami taki gratis wypuścili
Forum Banzaj.pl » Telefony komórkowe, PDA, iPod, Mp3, Mp4 »  Komentarze do: Niezależny abonament dla nowoczesnego...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!