Forum Banzaj.pl » Motoryzacja » Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz...

Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-05-24, 13:08  //  Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Nie daj się zaskoczyć - oblicz prawidłowo składkę za ubezpieczenie OC dla swojego auta
Reklamy
mfind

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 7
Miasto: Warszawa
Post 2016-05-24, 13:08  //  Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz... Odpowiedz z cytatem
Zgadzamy się z twórcą artykułu odnośnie formy zawierania umowy Smile Drogą elektroniczną oszczędzamy przede wszystkim czas i pieniądze Smile Tym bardziej pieniądze jeśli
korzystamy z porównywarki ubezpieczeniowej, która wyszuka nam oferty zgodnie z naszymi preferencjami, czy to będzie zakres ubezpieczenia czy też niższa składka Wink
Pozdrawiam,
Maciek,
porównywarka OC i AC
michael.iz

Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 20
Post 2016-05-25, 10:45  //  Odpowiedz z cytatem
Ja również polecam czytać bardzo dokładnie i ze zrozumieniem umowy! Tyczy się to każdych dokumentów przez nas podpisywanych, ale ostatnio trafiłem na zapis bardzo małym druczkiem, że samochód nie może być użytkowany przez osobę poniżej 25 roku życia lub posiadającą dokumenty upoważniające do prowadzenia tego typu pojazdów mniej niż 3 lata. Jakbym podpisał, to by mój brat nie mógł już prowadzić... A to on głównie korzysta z tego auta na które brałem ubezpieczenie
mfind

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 7
Miasto: Warszawa
Post 2016-05-25, 13:25  //  Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz... Odpowiedz z cytatem
@michael.iz
Zdarzają się sytuację, że Ubezpieczyciel nie podaje takich informacji na etapie przedstawienia oferty dlatego warto zawsze spytać czy jest taki zapis. W przypadku kiedy taka osoba ( ma mniej niż 25 lat lub posiada prawo jazdy krócej niż 3 lata ) spowoduje szkodę i dojdzie do naprawy z AC większość Ubezpieczycieli potrąci część odszkodowania ( tzw. udział własny ) i wypłaci mniejszą kwotę ale są też firmy, które takiego zapisu nie mają (odnośnie użytkowników). Dlatego warto przeglądać różne oferty by mieć pewność, że wybrało się tą najlepszą Smile
Pozdrawiam,
Maciek,
porównywarka OC i AC
kirk

Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 207
Post 2020-01-02, 14:57  //  Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz... Odpowiedz z cytatem
Porównywarki dają możliwość wcześniejszego sprawdzenia wysokości składek OC i wybrania korzystnej dla nas polisy. W Cuk, do rocznej polisy dostajesz też pakiet porad prawnych. https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod
Forum Banzaj.pl » Motoryzacja »  Komentarze do: Nie daj się zaskoczyć - oblicz...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!