Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności » Komentarze do: Nalot na turniej pokera

Komentarze do: Nalot na turniej pokera

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2011-10-19, 21:50  //  Komentarze do: Nalot na turniej pokera Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Nalot na turniej pokera
Reklamy
Bartos

Dołączył: 04 Lis 2010
Posty: 551
Post 2011-10-19, 21:50  //  Komentarze do: Nalot na turniej pokera Odpowiedz z cytatem
Powinien być też zakazany alkohol, narkotyki, kawa, i duzo innych rzeczy od których ludzie się uzależniają,. No bo skoro część społeczeństwa nie potrafi korzystać rozsądnie z używek, to zabrońmy wszystko wszystkim ... chory kraj i to ma byc nowoczesne panstwo - zalosne
mirekj

Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 374
Post 2011-10-19, 21:52  //  Komentarze do: Nalot na turniej pokera Odpowiedz z cytatem
zgadam sie w 100%
ta cala akcja to śmiech na sali, kolesie chcieli sobie pograc w pokera a tu taka niespodzianka, niezwykle pożyteczna jest praca naszych policjantów izby celnej, co byśmy bez nich zrobili Very Happy
darooo

Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 308
Post 2011-10-19, 22:05  //  Komentarze do: Nalot na turniej pokera Odpowiedz z cytatem
ja proponuje policji, zeby zajęła sie prawdziwym hazardem ( ktory jest legalny ) czyli lotto ... poker to maly pikus przy nim.
Gajowy

Dołączył: 24 Lis 2010
Posty: 582
Post 2011-10-22, 19:56  //  Komentarze do: Nalot na turniej pokera Odpowiedz z cytatem
wedlug mnie najwiekszym problemem jest debilna ustawa, ktora zakazuje grac w pokera -- co ich obchodzi na co wydaje moje pieniadze ...
Forum Banzaj.pl » Polityka, Wydarzenia, Aktualności »  Komentarze do: Nalot na turniej pokera
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!