Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać » Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej...

Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2016-09-13, 16:46  //  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Najważniejsze trendy w modzie męskiej 2016
Reklamy
adik356 Gość



Post 2016-09-13, 16:46  //  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej... Odpowiedz z cytatem
Jeśli nie ma się wyczucia i nie wiadomo jak i co z czym łączyć to najlepiej zestawiać ciuchy w jednym, dobrym sklepie. I niekoniecznie drogim, bo w denley.pl chociażby można znaleźć modne ubrania, poczytać na temat zestawiania i najnowszych trendów w świecie mody, by wyglądać gustownie.
martin Gość



Post 2016-09-15, 19:25  //  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej... Odpowiedz z cytatem
Fajny artykuł, cenne wskazówki choć i tak zwykle nie zastanawiam się, czy to, co kupuje do siebie na 100% pasuje Smile Warto znaleźć jeden sklep, gdzie z pomocą można zestawić fajne stylówki na każda okazję. W denley.pl faktycznie można uzupełniać garderobę o najnowsze modele koszul, bluz, kurtek na zbliżające się chłodniejsze dni. Ja stawiam na ich wiedze i jakość. Jakoś chyba nikt się jeszcze nie zawiódł w ich ciuchach wygląda jak z katalogu.
dezyderiusz Gość



Post 2016-09-17, 19:35  //  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej... Odpowiedz z cytatem
Szukam teraz kurtki-przejściówki i tam jest kilka w moim stylu i ceny są naprawdę fajne Smile Czytałem o jakości i zapoznałem się z rozmiarówka. To moje pierwsze zakupy w tym sklepie, bo ufam, że warto. Kilku moich znajomych zna te ciuchy i wyglądają mega.
draco

Dołączył: 24 Paź 2014
Posty: 896
Post 2016-10-05, 08:19  //  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej... Odpowiedz z cytatem
Jeśli o mnie chodzi to stawiam głównie na wygodę niż na modę.Kupuję to w czym dobrze sie czuje. Nie to co jest w danym czasie na topie !

Lubię koszulki muzyczne z moimi ulubionymi zespołami. Jakby ktoś z Was szukał takiej to sugeruję zajrzeć sobie na stronę:
http://www.megakoszulki.pl/Muzyka-c169.html

Jest tutaj spory wybór.
Forum Banzaj.pl » Moda - w co i jak się ubierać »  Komentarze do: Najważniejsze trendy w modzie męskiej...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!