Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki » Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam...

Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Banzaj

Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 21
Post 2017-01-16, 11:17  //  Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam... Odpowiedz z cytatem
Komentowany artykuł: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam będziemy podróżować nie tylko w wakacje
Reklamy
Pablo Gość



Post 2017-01-16, 11:17  //  Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam... Odpowiedz z cytatem
Pod koniec 2016 roku zrobiłem sobie urlop w Dubaju. Plaże w życiu widziałem lepsze ale cała infrastruktura powoduje prawdziwy opad szczęki. Mały tip dla osób które się tam wybierają - rezerwujac hotel blisko lotniska pamiętajcie, że są tam dwa airporty i w rezultacie możecie mieszkać kilkadziesiąt km od centrum. Także zwróćcie na to uwagę.
Domi Gość



Post 2017-04-13, 23:37  //  Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam... Odpowiedz z cytatem
Ja jednak wolę podróżować po Europie, inne kierunki wydają mi się zbyt niebezpieczne i źle bym się tam czula. a tak znalazłem fajne biuro TopDeals4Travel i męczę ich oferty. Teraz chciałabym do Hiszpani, bo we Włoszech już z nimi byłam.
Forum Banzaj.pl » Turystyka, hotele, puby, kluby, miejscówki »  Komentarze do: Najmodniejsze kierunki w 2017 roku. Tam...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skocz do:  
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Aviar R67 - rzut okiem na prototyp

Recepcja

Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!